Komentāri
Latviešu spēkavīrs Zāģeris ir stiprākais Čempionu līgas posmā Portugālē
Foto: STRONGMANCL.COM

Latviešu spēkavīrs Dainis Zāģeris izcīnījis uzvaru Čempionu līgas sacensībās Portugālē, saglabājot līdera pozīcijas pirms novembra sākumā gaidāmā superfināla.

Portugālē pavisam piedalījās divpadsmit sportisti, to vidū titulētais Kšištofs Radzikovskis no Polijas – šoreiz Zāģera sīvākais konkurents. Sākās viss ar krucifiksu, kur uzvara tika spānim Rodrigesam, bet aiz viņa otrajā vietā ierindojās Zāģeris, Radzikovskis trešais. Kastes nešanā latvietim piektais labākais rezultāts, toties smaguma celšanā no zemes dalīta pirmā pozīcija ar Radzikovski, paceļot 390 kilogramus 11 reizes. Pēc pirmās sacensību dienas Zāģeris bija otrais, zaudējot Radzikovskim, taču svētdien spēja titulēto poļu stiprinieku apsteigt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Stafetē, kur bija jāveļ riepa, jānes divi ruļļi un vēl viena – mazāka riepa, Zāģerim pārliecinoša uzvara, Radzikovskis tulīt aiz viņa. Tomēr viss izšķīrās baļķa celšanā. Sākotnēji bija paredzēts, ka atlēti cels hanteli, tomēr tehnisku iemeslu dēļ veica izmaiņas scenārijā – lika celt baļķi uz maksimumu. Šis pavērsiens nepatika Radzikovskim kā dēļ viņš ”sadega”. Rezultāta Zāģerim dalīta pirmā vieta ar Matjāžu Belšaku, bet polis trešais.

Portu pilsētā Zāģeris kopsummā ieguva 54 punktus, sīvā cīņā tikai par punktu apsteidzot Radzikovski, kuram šoreiz otrā pozīcija. Trešā vieta spānim Rodrigesam ar 47.56 punktiem.

Skarbākā cīņa par spēkavīru Čempionu līgas uzvarētāja titulu, īpaši starp ranga līderiem, notiks 4. un 5. novembrī, kad planētas spēcīgākie vīri tiksies sezonas noslēdzošajās sacensībās Apvienotajos Arābu Emirātos. Zāģeris šobrīd ieņem līderpozīciju un Dubaijā superfinālu uzsāks ar 10 punktiem.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl