Komentāri
Latviešu cīkstonis Cirkunovs uzzina nākamo UFC dueļa pretinieku
Foto: AFP/SCANPIX

Latvijas pussmagā svara jauktās cīņas mākslas (MMA) cīkstonis Mihails Cirkunovs savā nākamajā prestižās UFC organizācijas cīņā 28.oktobrī Brazīlijā spēkosies ar vietējo sportistu Gloveru Teišeiru, kurš savulaik pretendējis uz čempiona jostu.

Cīņu šovs risināsies Sanpaulu pilsētā. Cirkunovs uzvarēja savas karjeras pirmajās četrās UFC cīņās, tomēr maija beigās Stokholmā jau pēc 28 sekundēm piekāpās Šveices sportistam Volkanam Ezdemiram. Ieskaitot arī MMA sacensības, Cirkunovs bija uzvarējis astoņās cīņās pēc kārtas, bet MMA karjerā kopā viņš tagad 16 cīņās guvis 13 uzvaras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savā iepriekšējā cīņā piekāpās arī Teišeira, kurš turpat Stokholmā piektajā raundā zaudēja vietējam cīkstonim Aleksanderam Gustafsonam. Laikā starp 2006. un 2013.gadu Teišeira uzvarēja 20 cīņās pēc kārtas, sēriju pārtraucot cīņā par UFC čempiona jostu. Kopš tā laika viņš astoņos dueļos guvis četras uzvaras.

Kā vēstīts, pēc iepriekšējā līguma ar UFC noslēgšanās Cirkunovs kļuva par brīvo aģentu un varēja vienoties ar jebkuru citu cīņas organizāciju. Februārī organizācijas vadītājs Dana Vaits paziņoja, ka Cirkunovam un UFC nav izdevies panākt vienošanos par cīkstoņa līguma pagarināšanu ar organizāciju, tomēr marta sākumā abas puses atrada kopsaucēju.

Cirkunovs UFC debitēja 2015.gada augustā. Viņš pirms vairāk nekā 15 gadiem kopā ar vecākiem emigrēja uz Kanādu, kur dzīvo arī pašlaik, tomēr saikni ar Latviju nav zaudējis un, piemēram, par debiju UFC savā tvitera kontā paziņoja latviski.

Cirkunovs ir tikai otrais Latvijas cīkstonis, kurš noslēdzis līgumu ar UFC – 1997.gadā zem šīs organizācijas karoga vienu dueli aizvadīja divkārtējais Eiropas čempions amatieru boksā Jurijs Vauļins.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl