Komentāri

Toronto UFC 206 cīņu vakara ietvaros Rīgā dzimušais Mihails Cirkunovs pieveica ukraiņu sportistu Ņikitu Krilovu, izcīnot ceturto uzvaru UFC karjerā.

Divdesmit deviņus gadus vecais Cirkunovs UFC līdz šim aizvadījis trīs cīņas un visās izcīnot uzvaras – pār Danielu Džoliju, Aleksu Nikolsonu un Ionu Kutelabu. Nikolsonan Cirkunovs salauza deguna un divās vietās arī žokli. Krilovs ir uzvarējis 21 no 25 MMA cīņām, pēdējā no tām 2016.gada jūlijā uzvarot amerikāni Edu Hermanu.

Foto

Cīņa sākās ļoti piesardzīgi, taču Cirkunovs centās pretinieku dabūt uz grīdas, kur jūtas vislabāk. Tomēr meistarīgais ukraiņu cīkstonis šādu scenāriju īsti nepieļāva.  Pirmā raunda izskaņas fāzē Rīgā dzimušajam MMA cīkstonim padevās spēcīgs sitiens ar roku, kas lika ukrainim atrasties uz dēļiem. Cirkunovs izmantoja izdevību un sagrāba pretinieka kaklu un, pielietojot žņaugšanas paņēmienu, izcīnīja astoto uzvaru pēc kārtas, bet UFC rindās ceturto.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl