Latgols handbolistes kļūst par Latvijas čempionēm

0 Komentāru
Latgols handbolistes kļūst par Latvijas čempionēm
Foto: handball.lv

Finālsērijas otrajā mačā Latgols spēlētājas izbraukumā ar 32:31 pieveica regulārā čempionāta uzvarētājas LSPA, tādejādi sērijā līdz diviem panākumiem uzvarot ar 2-0.

Maču labāk iesāka Latgols, izvirzoties vadībā ar 4:1, taču mājinieces pretinieces nepalaida pārāk tālu, turpinājumā cīņai ritot punkts punktā. Arī spēles otro nogriezni labāk uzsāka Ludzas komanda, kas 45.minūtē spēja panākt jau 25:19, taču atlikušajās pamatlaika minūtēs LSPA vienībai pakāpeniski izdevās rezultāta starpību samazināt. Tomēr topošās čempiones viņām panākt neizdevās, kā rezultātā Latgols handbolistes sestdien varēja svinēt uzvaru Latvijas čempionātā.

Latgols sastāvā šajā mačā astoņus vārtus iemeta Žanete Kukurāne, bet sešus pievienoja Kristīne Klementjeva. Tikmēr LSPA komandā astoņi vārti Līgai Eihvaldei. Pirms nedēļas notikušajā mačā Latgols handbolistes bija pārākas ar 32:23.

Latgols komandai par valsts čempioni izdevies kļūt pirmo reizi kopš 2010.gada, bet kopumā Ludzas vienībai septītais tituls kopš neatkarības atjaunošanas. Tas to padarījis par titulētāko sieviešu čempionātā, jo deviņdesmitajos gados sešus titulus izcīnīja Vārpa.

Sestdien var izšķirties arī šīs sezonas bronzas medaļu liktenis, jo otro maču aizvada arī Dobeles SS/REIR un iepriekšējās sezonas čempiones Stopiņu NHK. Pirmajā mačā labākas ar 32:29 bija dobelnieces. Dobeles dāmu komanda iepriekšējās trīs sezonas noslēdza Latvijas čempionāta ceturtajā vietā, bet pie godalgām līdz šim nekad nav spējusi tikt.

Savukārt Stopiņu NHK iepriekšējās četrās sezonās trīsreiz kļuva par Latvijas čempionēm, bet reizi tika pie sudraba. Pagājušajā sezonā Stopiņu NHK handbolistes piedzīvoja tikai vienu neveiksmi, kad cieta neveiksmi finālsērijas pirmajā mačā. Pašā sērijā viņas pārspēja Latgols komandu ar 2-1, Latvijas čempionātā triumfējot pēc gada pārtraukuma.

0 Komentāru