Ļašenko sasniedz pusfinālu U20 pasaules čempionāta 400 metru barjersprintā

0 Komentāru
Ļašenko sasniedz pusfinālu U20 pasaules čempionāta 400 metru barjersprintā
INSTAGRAM

Latvijas barjersprinteris Dmitrijs Ļašenko Nairobi notiekošajā U20 pasaules čempionātā vieglatlētikā ceturtdien sasniedza pusfinālu 400 metru barjersprintā.

Savā priekšskrējienā Ļašenko distanci veica 52,57 sekundēs, piekāpjoties tikai turkam Berkem Akčamam, kurš bija 0,17 sekundes ātrāks.

No nedēļas nogalē Valmierā sasniegtā personīgā rekorda viņš atpalika 0,27 sekundes.

Priekšsacīkstēs bija pieci skrējieni un pusfinālu sasniedza katra skrējiena četri labākie sportisti, kā arī četru labāko rezultātu īpašnieki no pārējiem atlētiem.

Ļašenko priekšsacīkstēs uzrādīja desmito ātrāko rezultātu no 29 startējušajiem barjersprinteriem. Visātrāk barjeroto apli veica zem neitrāla karoga startējošais Deniss Novoseļcevs, kura rezultāts bija 50,88 sekundes.

Pusfināli norisināsies sestdien pēcpusdienas sesijā.

Pasaules meistarsacīkstēs Latviju pārstāvēs arī Marta Marksa 100 metru barjerskriešanā, Lāsma Zemīte augstlēkšanā, Darja Sopova tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā, Agate Caune 1500 un 3000 metru skriešanā un Kamilla Vanadziņa 1500 metru skriešanā. Jau ziņots, ka vesera mešanā Makars Korotkovs ieņēma 21.vietu.

Līdzi sportistiem kā treneri un apkalpojošais personāls devušies Juris Petrovičs, Ainis Raubišķis un Dmitrijs Miļkevičs.

Pasaules U20 čempionāts vieglatlētikā norisināsies līdz svētdienai. Tajā startē gandrīz 1000 jauno atlētu no 116 valstīm. Covid-19 pandēmijas dēļ nepiedalās pasaules vieglatlētikas lielvalstu (ASV, Lielbritānijas, Austrālijas, Japānas, Vācijas), kā arī Ķīnas, Norvēģijas un Jaunzēlandes jaunie vieglatlēti.
0 Komentāru