Lai pasargātu savus ceļus, titulētais Federers izstājas no “French Open”

0 Komentāru
Lai pasargātu savus ceļus, titulētais Federers izstājas no “French Open”
AFP/SCANPIX

Šveices tenisists Rodžers Federers neturpinās Francijas atklāto čempionātu, svētdien paziņoja planētas astotā rakete vīriešu tenisā.

Federers pēc pusnakts sasniedza turnīr astotdaļfinālu, trešajā kārtā ar rezultātu 7-6 (7:5), 6-7 (3:7), 7-6 (7:4), 7-5 uzveica vācieti Dominiku Kepferu (ATP 59.).

“Pēc pārrunām ar savu komandu, esmu nolēmis šodien izstāties no “Roland Garros”,” svētdien paziņoja 39 gadus vecais Federers.

“Pēc divām ceļgala operācijām un vairāk nekā gadu ilgas rehabilitācijas ir svarīgi klausīt savam ķermenim un nedzīt sevi uz priekšu. Esmu priecīgs, ka izdevās uzvarēt trīs spēles. Nav labākas sajūtas, kā atgriezties kortā,” turpina tenisists.

Šveices tenisa zvaigzne koncentrēsies startam Vimbldonas čempionātā, kas sāksies 28.jūnijā.

Pēc Federera izstāšanās ceturtdaļfinālu sasniedzis ranga devītais numurs Mateo Beretīni no Itālijas.

Svētdien kortā par pirmo ceturtdaļfinālu kļuva grieķis Stefans Cicips, ranga piektajam numuram ar rezultātu 6-3, 6-2, 7-5 uzveicot spāni Pavlo Karreno-Bustu (ATP 12.).

Vēlāk par viņa pretinieku ceturtdaļfinālā kļuva planētas otrā rakete Daniils Medvedevs – Krievijas tenisists ar rezultātu 6-2, 6-1, 7-5 guva virsroku pār čīlieti Kristianu Garinu (ATP 23.).

Francijas atklātais čempionāts norisināsies līdz 13.jūnijam.
0 Komentāru