Lady Gaga uzstāsies lielākajā ASV sporta forumā – Super Bowl izcīņā

0 Komentāru
Lady Gaga uzstāsies lielākajā ASV sporta forumā – Super Bowl izcīņā
Foto: AFP/LETA

Amerikāņu popzvaigzne Lady Gaga uzstāsies 2017. gada Super Bowl izcīņas puslaika koncertā, ceturtdien paziņoja dziedātāja un Nacionālā futbola līga (NFL).

“Baumas ir patiesas,” tvītoja Lady Gaga, apstiprinot savu dalību populārajā sporta pasākumā, kuru ik gadu noskatās aptuveni 100 miljoni cilvēku.NFL pārpublicēja Lady Gaga ziņojumu. “Nevaram sagaidīt,” piebilda organizācija. “Lai notiek!” Super Bowl izcīņa notiks 5.februārī Hjūstonā, Teksasas štatā.

Tā būs Lady Gaga otrā uzstāšanās NFL finālspēlē. Šogad dziedātāja pirms spēles sākuma dziedāja ASV himnu. Super Bowl translācija televīzijā ir ļoti populāra dažādu zīmolu vidū, kuri ārkārtīgi populāro pasākumu izmanto savu produktu reklamēšanai. Par 30 sekundes garu reklāmu Super Bowl laikā jāmaksā vairāki miljoni dolāru.

FOTO: Lady Gaga

Pagājušajā Super Bowl izcīņā uzstājās amerikāņu dziedātāja Bejonsa, britu grupa Coldplay un havajiešu izpildītājs Bruno Marss. Iepriekšējos gados puslaika koncertā piedalījušās tādas mūzikas zvaigznes kā Maikls Džeksons un Madonna. Lady Gaga ir sešu Grammy balvu ieguvēja, kā arī tikusi apbalvota ar Zelta globusu. Viņa arī bija nominēta Oskara balvai.

FOTO: krāšņā Super Bowl izcīņa

0 Komentāru