Komentāri

58 gadus vecais meksikānis Princis Huberts fon Hoenloe šobrīd dara visu, kas viņa spēkos, lai kvalificētos  2018. gada olimpiskajām spēlēm Phjončhanā. Viņa sapnis ir būt vecākajam dalībniekam.

Pagājušajās olimpiskajās spēlēs Sočos viņš bija vienīgais pārstāvis no Meksikas. Kalnu slēpotājs īstenībā ir no Vācijas, turklāt viņš dzimis karaliskā ģimenē. Huberta tēvs ir princis Alfonso Hoenloe-Langenburgs, bet māte -princese Ira of Firstenberga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meksikas kalnu slēpotājs ir interesanta personība. Viņš ir ne tikai sportists, bet arī fotogrāfs un dziedātājs. Ja izdosies kvalificēties 2018. gada spēlēm, tad Princis Huberts pārspēs zviedru Karlu Augustu Kronlundu un kļūs par vecāko olimpieti.

VIDEO: Meksikas kalnu slēpotājs stāsta par savu sapni

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl