Kubietis Dortikoss ”Arēnā Rīga” nokautē amerikāni Tabiti un iekļūst supersērijas finālā

3 komentāri
Kubietis Dortikoss ”Arēnā Rīga” nokautē amerikāni Tabiti un iekļūst supersērijas finālā
SPUTNIK/SCANPIX

Kubietis Juniels Dortikoss sestdien ”Arēnā Rīga” desmitajā raundā ar spēcīgu sitienu pa zodu nokautēja amerikāni Endrjū Tabiti un iekļuva Pasaules boksa supersērijas supersērijas finālā.

Dortikoss savā īpašumā ieguvis arī Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu.

Pusfināla cīņu abi bokseri sāka ļoti piesardzīgi, bet pamazām viņi uzņēma apgriezienus, lai gan bīstamu un precīzu sitienu sākumā nebija daudz. Vienubrīd abu pasivitāte un arī nedaudz netīrais bokss neapmierināja ringa tiesnesi, kurš izteica pretenzijas par cīņas manieri. Pēc tam bokseri sāka cīnīties aktīvāk, bet sestajā raundā Tabiti ar galvu pārsita Dortikosam uzaci, kas pamatīgi asiņoja. Asiņojošais kubietis kļuva aktīvāks, bet Tabiti par netīro boksēšanos tika atņemts viens punkts.

Cīņa ritēja līdzvērtīgi, bet desmitajā raundā Dortikosam padevās lielisks sitiens pa zodu, kas aizsūtīja Tabiti pārliecinošā nokautā.

Pēc cīņas Tabiti vien ar lielām grūtībām spēja atstāt ringu.

Dortikoss, kuram ir 33 gadi, no 25 cīņām uzvarējis 24, 22 dueļus noslēdzot ar nokautu, bet 29 gadus vecais Tabiti karjeras laikā uzvarējis 17 cīņās, 13 panākumus gūstot ar nokautu, taču Rīgā viņš piedzīvoja pirmo zaudējumu.