Krievu modele un tumšādainā brazīliešu futbolista Adrianu sieva atklāti par rasismu un draudiem nogalināt

Pievienot komentāru
Krievu modele un tumšādainā brazīliešu futbolista Adrianu sieva atklāti par rasismu un draudiem nogalināt
INSTAGRAM

Krievu modele un tumšādainā brazīliešu futbolista Luisa Adrianu sieva Jekaterina Dorožko savā instagrama kontā atklāti pastāstījusi par rasismu un draudiem nogalināt.

Jekaterina Dorožko un Luiss Adrianu iepazinās, kad brazīliešu futbolists spēlēja Maskavas “Spartak” komandā. Aizvadītā gada vasarā uzbrucējs pārcēlās atpakaļ uz dzimteni, un tagad pārstāv Sanpaulu “Palmeiras” komandu.

Jekaterina un Luiss apprecējās 2019.gada 14.novembrī. No iepriekšējām attiecībām Adrianu ir trīs bērni – meita Alisija un dvīņi Žuans Luiss un Žuans Adrianu.

”Es gribu pastāstīt par tēmu, kas šobrīd ir ļoti sāpīga. Man sāp sirds, par to, kas notiek pasaulē. Es pateicos saviem vecākiem par izglītību un uzskatiem par pasauli. Es nekad neesmu dalījusi cilvēkus pēc ādas krāsas, matu krāsas vai statusa. Man viņi visi ir vienādi. Mūs visus gaida viena nāve.

Puse manas ģimenes ir melna. Un es viņus visus ļoti mīlu. Baidījos, ka viņi mani nepieņems, jo esmu krieviete, man ir atšķirīga mentalitāte, mana dzīve ir pavisam citāda.

Sākumā, kad es devos uz futbolu Brazīlijā, cilvēki man kliedza: ”Lūk, tur ir tā krieviete, ha ha ha.” Katru dienu es saņemu ziņas, kurās man novēl nāvi, slimības maniem vecākiem, sola mani atrast un piekaut, kā arī daudzas citas briesmīgas lietas, jo esmu precējusies ar melnādainu vīrieti.

Man ir paveicies, jo man ir dzelzs nervi, ​​un es pārstāju tam pievērst uzmanību. Man ir tikai viens jautājums: kāpēc cilvēkos ir tik daudz nežēlības? Galu galā mīlestība un draudzība nepazīst krāsu.

Ja elle un debesis pastāv, tad elle ir šeit uz Zemes. Es sapņoju, ka visi cilvēki kļūtu laipnāki, gudrāki, jo nākotne ir atkarīga no mums pašiem. Es mīlu jūs, mani melnādainie, un es vienmēr būšu kopā ar jums!” Jekaterina raksta instagramā.

View this post on Instagram

Vou falar agora sobre um assunto provavelmente muito dolorido no momento. Meu coração dói por causa do que está acontecendo no mundo. Agradeço aos meus pais pela minha educação e pela minha visão ao mundo. Eu nunca separei as pessoas pela cor da pele, pela cor do cabelo ou pelo status. Para mim, somos todos iguais. Todos têm o mesmo final. Metade da minha família é negra. E eu amo todos eles muito. Eu tinha medo de que eles não me aceitassem, porque sou “russa” e tenho uma mentalidade diferente e toda a minha vida é muito diferente. No começo, quando eu ia ao futebol no Brasil, as pessoas tiveram a coragem de gritar para mim ”olha, o russa está chegando, hahaha”. Todos os dias, durante muito tempo, recebo mensagens onde me desejam morte, doença para meus pais, prometem me encontrar, me bater e muitas outras coisas terríveis, porque sou casada com um homem negro. Tenho sorte pois tenho nervos de aço e parei de prestar atenção. Uma pergunta: por que tanta crueldade nas pessoas? Afinal, amor, amizade, não conhece cor. Se o inferno e o paraíso existem, então o inferno está aqui na Terra. Eu desejo, sonho que todos nós nos tornemos mais gentis, mais sábios, porque o futuro depende de nós. Eu amo vocês, meus neguinhos, e sempre estarei ao lado de vocês! 🙌🏿❤️

A post shared by Ekaterina Dorozhko Souza (@dorozhko) on