Komentāri
Krievijas sporta ministrs: No mums atbrīvojas kā no medaļu pretendentiem
Autors: LETA/AP

Krievija darīs visu, lai aizstāvētu savus sportistus, kuriem Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) atņēmusi Soču olimpiskajās spēlēs izcīnītās medaļas, trešdien pauda šīs valsts sporta ministrs Pāvels Kolobkovs.

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) trešdien atņēma Krievijas sportistam Aleksandram Tretjakovam 2014. gada Soču olimpiskajās spēlēs izcīnīto zelta medaļu. Visticamāk, pēc Tretjakova diskvalifikācijas par olimpisko čempionu kļūs Latvijas skeletona līderis Martins Dukurs, kurš Sočos palika otrais, bet viņa brālim Tomasam Dukuram tagad pienākas bronzas godalga. Lēmums par medaļu pārdalījumu oficiāli jāpieņem Starptautiskajai Bobsleja un skeletona federācijai (IBSF)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat diskvalificēta skeletoniste Jeļena Ņikitina, kura Sočos ieguva bronzu, bet jau iepriekš Krievijai piecas medaļas tika atņemtas distanču slēpošanā un kopā diskvalificēti jau desmit šīs valsts atlēti. Lēmumus pieņem īpaši izveidota SOK komisija, ko vada tās biedrs Deniss Osvalds.

“Ja komisijai viss jau ir zināms, nevajag tērēt laiku. Ir acīmredzams, ka viņiem viss ir skaidrs. Mēs saprotam, kas notiek,” savas valsts medijiem paudis Kolobkovs.

“Mēs cīnīsimies par savu sportistu godu,” uzsvēris ministrs. “Pieņemot lēmumus, viņiem nav būtiskākā daļa – pierādījumi. Ar to ir pietiekami, lai iesniegtu apelāciju Sporta arbitrāžas tiesā (CAS).”
“Šis mani šokēja,” aģentūra TASS citē Ņikitinas treneri Denisu Aļimovu. “Ļena ir viena no kārtīgākajām sportistēm, milzīgs talants. Ne par kādu dopingu nevar būt runa.”

“Domāju, ka šādi no mums atbrīvojas, kā no medaļu pretendentiem. Saprotiet, Ļena pagājušās nedēļas beigās uzvarēja Pasaules kausa etapā, bet tagad viņu diskvalificē,” teica treneris, uzsverot, ka par taisnību nepieciešams cīnīties.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl