Komentāri
Krievijas cīkstoņa pamestā draudzene nežēlīgi atriebjas bijušajam un ”uzsūta” brāļus
Foto: ITAR-TASS/ SCANPIX ()

Pēc portāla ”Life.ru” esošās informācijas, galvenais motīvs lietā par uzbrukšanu Krievijas cīkstonim Rasulam Mirzajevam ir bijušās draudzenes aizvainojums.

Tieši sportista bijusī draudzene tiek saukta par uzbrukuma organizatori. Pēc tā, kad sieviete tika pamesta, viņa pasūdzējās par to saviem brāļiem, kuri nolēma, ilgi nedomājot, izrēķināties ar vaininieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2016. gada 31. decembra vakarā trīs vīrieši ieradās sportista dzīvoklī un sāka viņu sist, ievainoja ar traumatisko pistoli un žņaudza ar ķēdi, pieprasot atvainoties par emocionālajiem pāri darījumiem viņu mazajai māšelei. Pēc uzbrukuma kaušļi aizbēga prom, savukārt cīkstonis tika nogādāts slimnīcā, kur viņam tika veikta operācija. Vēl joprojām turpinās lietas izmeklēšana.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl