Kravčenoka sezonas pēdējos turnīrus aizvadīs ar citām pāriniecēm

0 Komentāru
Kravčenoka sezonas pēdējos turnīrus aizvadīs ar citām pāriniecēm
AFP/SCANPIX

Latvijas pludmales volejboliste Anastasija Kravčenoka sezonas pēdējos divus turnīrus, attiecīgi Liepājā un Utrehtā, aizvadīs ar citām pāriniecēm, nevis kā ierasts ar Tīnu Graudiņu.

Kravčenoka savā ”Instagram” kontā stāstija par to, ka viņas pāriniece Graudiņa jau ir atgriezusies ASV, kur turpinās mācības Dienvidkalifornijas Universitātē. Graudiņa un Kravčenoka sezonas svarīgākajos turnīros, Tokijas olimpiskajās spēlēs un Eiropas čempionātā izcīnīja ceturtās vietas, kas arī bija pēdējie divi pāra kopīgie turnīri.

Anastasija gan uzsver, ka viņas sezona vēl nav noslēgusies un nākamais turnīrs ir Latvijas čempionāta “Ergo Open” fināla posms, kas tiks aizvadīts kopā ar kādu jaunu un perspektīvu spēlētāju. Kā liecina turnīra pieteikums, tad Kravčenoka Liepājā spēlēs pārī ar Annu Rītu no “Minusas volejbola skolas”.

”Bet tas vēl nav viss! Nākamnedēļ es piedalīšos “King of the Court” turnīra posmā Nīderlandes pilsētā Utrehtā, un jūs nekad neuzminēsiet, kas būs mana pāriniece,” savā ”Instagram” rakstīja Anastasija.

Vēlāk gan viņa atzina, ka pāriniece šajā turnīrā būs vāciete Laura Ludviga. Ludviga ir Riodežaneiro olimpisko spēļu čempione, 2017. gada pasaules čempione un četrkārtēja Eiropas čempione.

Pati Kravčenoka pauda sajūsmu par iespēju spēlēt kopā ar Ludvigu.

0 Komentāru