Kravčenoka/Graudiņa Pasaules tūres posmā Gštādē spēlēs par bronzu

0 Komentāru
Kravčenoka/Graudiņa Pasaules tūres posmā Gštādē spēlēs par bronzu
INSTAGRAM

Gštāde (Šveice), 11.jūl., LETA. Latvijas duets Anastasija Kravčenoka/Tīna Graudiņa svētdien Šveicē piedzīvoja zaudējumu Gštādes Pasaules tūres četru zvaigžņu turnīra pusfinālā un cīnīsies par trešo vietu.

Kravčenoka/Graudiņa, kuras turnīrā izsētas ar desmito numuru, ar 1-2 (22:24, 21:18, 6:15) piekāpās Brazīlijas duetam Ana Patrisia Ramosa/Rebeka Kavalkanti Silva (6.).

Pirmajā setā ar 4:2 vadībā izvirzījās latvietes, taču pēc tam brazīlietes guva piecus punktus pēc kārtas, izvirzoties vadībā ar 7:4.

Pretinieces tika panāktas pēc Graudiņas uzbrukuma – 13:13. Lai arī vadībā izvirzīties neizdevās, līdzīga spēle turpinājās līdz seta beigām, kad ar ceturto setbumbu uzvaru svinēja brazīlietes. Graudiņas piespēle trāpīja pa tiesneša paaugstinājumu – 24:22 Brazīlijas dueta labā.

Otrā seta sākumā Graudiņa netverami servēja sestajā zonā, Rebeka kļūdījās uzbrukumā, un latvietes ieguva 5:1 pārsvaru, liekot pretiniecēm pieprasīt pārtraukumu. Pēc brīža pārsvars tika palielināts līdz 7:2, tad brazīlietes sāka tuvoties rezultātā (9:10), taču neizšķirtu nepanāca.

Ar otro setbumbu uzvaru pēc Graudiņas uzbrukuma sitiena svinēja Latvijas duets – 21:18.

Trešais sets sākās ar Rebekas Silvas servi, kuru nespēja uzņemt Graudiņa – 0:1. Brīdi vēlāk brazīlietēm augļus deva vēl viena Silvas serve pa Graudiņu, attaisnojoties servju pavēršanai trešajā setā pa Latvijas dueta bloķētāju. Pēc 3:6 latvietes pieprasīja pārtraukumu, kas nelīdzēja, nokļūstot iedzinējos ar 3:8.

Atspēlēties nebija lemts – 6:15, taču latvietes laukumu pameta labā noskaņojumā, jo tikai otro reizi savā karjerā šāda ranga turnīrā viņām ir izdevies iekļūt labāko četru komandu skaitā.

Finālā par trešo vietu svētdien Latvijas duets tiksies ar Kanādas pārstāvēm. Tas noskaidrojās otrā pusfinālā, kurā brazīlietes Agata Bednarčuka un Eduarda Lizboa (2.) ar 2-0 (21:13, 21:18) apspēlēja kanādietes Sāru Pevenu un Melisu Hjūmenu-Paredesu (5.).

Jau ziņots, ka Latvijas duets grupā svinēja uzvaru pār Kanādas un Austrālijas pāriem, uzvarēja grupā un iekļuva izslēgšanas spēļu otrajā kārtā.

Astotdaļfinālā no Latvijas pāra rokas krita ar ceturto numuru izliktās amerikānietes Kellija Kleiza un Sāra Sponsila, kuras latvietēm pretī stāsies arī Tokijas olimpisko spēļu grupas turnīrā, – 2-0 (21:19, 21:14), bet ceturtdaļfinālā ar 2-0 (21:13, 21:13) tika uzvarētas polietes Kinga Vojtasika un Katažina Kocjoleka (25.).

Otrs Latvijas duets Marta Ozoliņa/Luīze Skrastiņa otrdien piedzīvoja zaudējumu kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā, sacensības noslēdzot dalītā 41.vietā ar 40 pasaules ranga punktiem.

Tikmēr vīriešu turnīrā Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš (12.) izcīnīja dalītu devīto vietu un 400 pasaules ranga punktus, bet Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs nepārvarēja izslēgšanas spēļu pirmo kārtu, ierindojoties dalītā 17.vietā un nopelnot 320 pasaules ranga punktus.

Četru zvaigžņu turnīrs Šveices pilsētā Gštādē ilgs līdz 11.jūlijam.

0 Komentāru