Komentāri
Krāšņākais fitnesa un bodibildinga šovs tepat Rīgā – nepalaid garām!

Jau šo svētdien, 23.aprīlī, Rīgas elegantajā Studio69 Koncerta zālē (Tērbatas ielā 73) norisināsies krāšņākais skaistuma un sporta pasākums, ikgadējais IFBB Latvijas čempionāts 2017 bodibildinga, fitnesa, bodifitnesa, bikini fitnesa, wellness fitnesa, men’s physique un fit model kategorijās.

Sacensībām pieteikušies vairāk kā 180 sportisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Maltas un Baltkrievijas, to skaitā titulētie IFBB Pasaules un Eiropas čempionātu uzvarētāji. Spēcīgākie Baltijas valstu, tai skaitā Latvijas sportisti, demonstrēs skatītājiem un tiesnešiem savu labāko formu un, pēc divām nedēļām dosies uz Santa Susannu, kur maija sākumā notiks IFBB Eiropas čempionāts fitnesā un bodibildingā.

Pasākuma interesantākās un skaitliski lielākās kategorijas jau tradicionāli būs bikini fitnesa, mens physiqye, bodibildinga un fit model kategorijas. Pirmo reizi sacensībās tiks iekļauta jaunā IFBB Wellness fitness disciplīna, un kategorija – Master bikini fitness, kur piedalīsies sportistes, kuras sasniegušas 35+ vecumu.

Pasākuma ietvaros notiks IFBB Latvija pavasara sezonas fitnesa projekta ”Fit Model Latvija 2017” fināls, kurš iesākās pirms 10 nedēļām, kad 15 meitenes izaicināja sevi un pievienojās treniņu, diētas un bikini sacensību sagatavošanās programmai LBFBF un projekta galvenā atbalstītāja, sporta klubu tīkla MyFitness treneru vadībā, lai finālā izietu uz lielās skatuves! Notika nopietni individuālie un grupu treniņi, skatuves defilē treniņi, uztura un vizāžas semināri, fotosesijas CHANGE Lingerie veļas zīmolā un citas sportiskās un skaistuma aktivitātes.

 

Pasākuma sadarbības partneri LSFP, Valsts Sportam, MyFitness, Citysport Latvija, Change Lingerie, Mangaļi, Cido, restorāns Riverside House, Belka.

Sacensību sākums plkst.13:00. Biļetes varēs iegādāties no plkst.11:00 pasākuma vietā Studio69.

Pasākumu organizē Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija (IFBB Latvija).

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl