Koronavīrusa dēļ atcelti pēdējie divi riteņbraukšanas posmi AAE tūrē

0 Komentāru
Koronavīrusa dēļ atcelti pēdējie divi riteņbraukšanas posmi AAE tūrē
SCANPIX/GodingImages/PA Images

Koronavīrusa dēļ ceturtdien Apvienoto Arābu Emirātu tūres organizatori atcēla sacensību pēdējos divus posmus, jo diviem Itālijas riteņbraucējiem tika konstatēta saslimšana ar vīrusu.

Kā vēsta sacensību organizatori, abi sportisti un viņu komanda ir norobežoti no apkārtējiem un pašlaik viesnīcā atrodas karantīnas zonā.

“Atlikušie posmi sacensībās ir atcelti, jo divi Itālijas braucēji ir inficējušies ar koronavīrusu,” teikts Abū Dabī Sporta padomes paziņojumā.

Organizatori arī paziņoja, ka pārējiem braucējiem, kuri piedalījās sacensībās, būs jāveic veselības pārbaudes.

Nožēlu par sacensību atcelšanu pauda arī titulētais Lielbritānijas riteņbraucējs Kristofers Frūms. “Žēl, ka tūre tika atcelta, tomēr veselība ir pirmajā vietā,” savā “Twitter” kontā rakstīja sportists, kurš tikai nesen atgriezās no pērnajā gadā gūtās traumas, kad ietriecās sienā.

“Visi atrodamies savās viesnīcās un gaidām, kad mums tiks veiktas pārbaudes. Ceru, ka tie, kuri ir inficējušies, ātri atlabs un nebūs vēl citi saslimšanas gadījumi.”

Apvienoto Arābu Emirātu tūrē jau bija aizvadīti pieci posmi, bet vēl divi bija plānoti turpmākajās dienās. Kopvērtējuma līderis pēc pieciem posmiem ir Edamss Jeitss (“Mitchelton-Scott”), kurš otrās vietas ieguvēju Tadeju Pogačaru no Slovēnijas (“UAE-Team Emirates”) apsteidz par vienu minūti un vienu sekundi. Vēl 32 sekundes lēnāks ir Aleksejs Lucenko no Kazahstānas (“Astana Pro”).

Latvijas sportisti šajās sacensībās nepiedalījās, taču viņu pārstāvētās komandas gan. Sacensībās piedalījās vairāki Krista Neilanda komandas biedri no “Israel Start-Up Nation” vienības, kā arī Toma Skujiņa un Emīla Liepiņa pārinieki no “Trek – Segafredo”.

0 Komentāru