Konors Makgregors: spilgtākie brīži MMA čempiona karjerā

0 Komentāru
Konors Makgregors: spilgtākie brīži MMA čempiona karjerā
AFP/SCANPIX

Skandalozais īru UFC cīkstonis Konors Makgregors otrdienas negaidīti paziņoja par aiziešanu no MMA. Skaties.lv piedāvā atcerēties skandalozā īra spilgtākos karjeras brīžus.

Konors piedzima Dublinas piepilsētā Kramlinā 1988.gada 14.jūlijā Tonija un Margaretas Makgregoru ģimenē. Viņa pirmā aizraušanās bija futbols, kam no 12 gadu vecuma pievienojās boksa nodarbības Kramlinas boksa klubā. 18 gadu vecumā Konors kopā ar vēlāko UFC cīkstoni Tomu Īganu sāka trenēties jaukto cīņu mākslas sportā jeb MMA.

Šobrīd pieminot Makgregoru, pirmie atmiņā uzaustu divi zaudējumi – Floidam Meivezeram boksa ringā un Habibam Nurmagomedovam UFC būrī. Taču jāatceras, ka Trakais īrs ir izcīnījis daudzas izcilas uzvaras, un tieši viņam Dana Vaits un visa UFC saime lielā mērā var būt pateicīga par to, par ko šis sports ir kļuvis – par miljardu vērtu biznesu. Bet tagad laiks atcerēties UFC superzvaigznes karjeras spilgtākos mirkļus.

Pirmā UFC cīņa un pirmā uzvara

2013.gada 6.aprīlī Stokholmā Makgregors 67 sekundēs sasita amerikāni Markusu Brimadžu, izcīnot savu pirmo UFC uzvaru.

Pirmā galvenā UFC cīņa

2014.gada 27.septembrī Lasvegasā Konors aizvadīja savu pirmo galveno cīņu, UFC 178 minūtē un 46 sekundēs iznīcinot Dastinu Puarē.

Pirmā UFC josta

UFC 189 bija paredzēta Makgregora cīņa ar Hosē Aldo, tomēr brazīlietis savainoja ribas, un Konoram bija jācīnās ar Čadu Mendesu. Makgregors izcīnīja uzvaru otrā raunda sākumā un ieguva UFC pagaidu jostu spalvas svarā.

Graujošā uzvara pār Hosē Aldo

13 sekundes – tik laika vajadzēja Makgregoram, lai sakautu savulaik par visu laiku labāko UFC spalvas svara cīnītāju nosaukto brazīlieti Hosē Aldo.

Revanšs cīņā ar Neitu Diasu

Revanšs faktiski sākās ar ūdens pudeļu mešanu preses konferencē un nervozu oficiālo svēršanos. Makgregors ar tiesnešu lēmumu izcīnīja uzvaru šajā asinspirtī, sasniedzot jaunus ”pay per view” skatīšanās rekordus.

Uzvara pār Alvaresu un vēsturiskie divi UFC tituli

2016.gada 12.novembrī Konors Ņujorkā ar tehnisko nokautu otrajā raundā uzvarēja Ediju Alvaresu, kļūstot par pirmo UFC čempionu divās svara kategorijās – spalvas un vieglajā svarā. Jāpiebilst, ka tā bija pirmā UFC cīņa Ņujorkas štatā.

UFC tiek pārdots par četriem miljardiem ASV dolāru

2017.gada jūlijā WME-IMG talantu aģentūra paziņoja, ka iegādājusies UFC par četriem miljardiem ASV dolāru. Bez Trakā īra tas nebūtu iespējams. Jeb paraizāk sakot – iespējams tas būtu, bet cipari pilnīgi noteikti būtu citi.

Boksa cīņa ar Meivezeru un naudas rekordi

Makgregors zaudēja Meivezeram ar tehnisko nokautu. Taču tas, ka cīņa vispār notika, milzīgā ažiotāža ap to un ”pay per view” rekordi ir vairāk kā atzīmēšanas vērti.

Zaudējums Nurmagomedovam

Lai cik ļoti Konors nebūtu gatavojies šai cīņai, lai cik stipri nebūtu pārliecināts par savu uzvaru, uzvaru izcīnīja Krievijas avārs.

Paziņojums par aiziešanu no MMA.

Otrdienas rītā Konors savā ”Twitter” kontā paziņoja par aiziešanu no MMA. Bet pazīstot The Notorious, ceram ka turpinājums sekos…

Makgregors pret Meivezeru:

Makgregors pret Nurmagomedovu:

0 Komentāru