Konors Makgregors pametīs UFC un kāps boksa ringā?

Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

0 Komentāru
Konors Makgregors pametīs UFC un kāps boksa ringā?
Foto: USA TODAY SPORTS/SCANPIX

Skandalozais īru cīkstonis Konors Makgregors UFC 202 turnīra ietvaros prata revanšēties Neitam Diazam, taču atkal parādījušās runas, ka Makgregors varētu pamest UFC un, iespējams, kāps boksa ringā.

Aprīļa beigās Makgregors negaidīti paziņoja par aiziešanu no UFC, tomēr sportists trīs dienas vēlāk izskaidroja situāciju un uzsvēra, ka līga pārāk daudz iejaucas sportista ikdienā, neļaujot pilnvērtīgi gatavoties dueļiem. Īru sportists atgriezās un aizvadīja revanša cīņu pret Diazu, kuru pēc punktiem izdevās uzvarēt.

“Ir daudz dažādu iespēju,” runājot par nākotni sacīja Makgregors. Protams, gandrīz visa cīņas sporta veidu pasaule vēlētos redzēt Makgregora un Floida Meivezera dueli, tomēr viss nav tik viegli kā izskatās. Savukārt pussmagā svara čempions Sauls Alvarezs sacīja, ka uzreiz gatavs cīnīties ar īru, ja viņš nolemtu kāpt boksa ringā: “Ja viņš vēlas pamēģināt boksu, tad jebkurā laikā esam atvērti. Viņš var pārnākt šajā pasaules pusē, taču tas nebūs tik vienkārši, cik Makgregors iedomājies.”

VIDEO: Alvarezs par Makgregora iespējamo ienākšanu boksā

Interesanti, ka Alvarezs Makgreogra un Diaza remača duelī bijis par amerikāni, taču kļūdījies savā izvēlē. Bokserim 17. septembrī paredzēta cīņa ar Līamu Smitu svara kategorijā līdz 70 kilogramiem, tomēr Alvarezs pazīstams ar cīņām līdz 80 kilogramiem. Ja Makgregors nolems negaidīti pamest UFC, tad viņam nāksies pieaudzēt vēl pāris kilogramus, lai prastu uzvarēt pretiniekus.

FOTO: Makgregora pirmā cīņa ar Diazu

0 Komentāru