Komandas biedriem Blūmam un Pētersonam dubultuzvara SEB MTB seriāla trešajā posmā
"Toyota Rīgas velomaratona" Sporta distances brauciens 11.novembra krastmalā. (Ieva Čīka / LETA)

ZZK komandas kalnu riteņbraucēji Mārtiņš Blūms un Arnis Pētersons svētdien guva dubultuzvaru arī jaunās sezonas SEB MTB maratona seriāla trešajā etapā, kas risinājās Smiltenē.

“Toyota Hybrid” sporta klasē Blūms un Pētersons finišēja pēc stundas, 59 minūtēm un 15 sekundēm. Abi sportisti bieži sacensībās Latvijā distanci veic blakus, viens otram palīdzot. Tāpat notika arī šā gada SEB MTB pirmajā posmā.

Blūms ir pēdējo divu gadu SEB MTB seriāla čempions, bet Pētersons pērn uzvarēja “Vivus.lv” MTB riteņbraukšanas maratona seriāla kopvērtējumā. Tāpat vēl tikai sestdien Pētersons Siguldā uzvarēja Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) C2 kategorijas sacensībās olimpiskajā krosā (XCO).

Trešo vietu svētdienas sacensībās guva daudzpusīgais Oskars Muižnieks no “Sportlife.lv” komandas, kurš abiem līderiem zaudēja vairāk nekā divas minūtes.

Dāmām labākā bija Katrīna Jaunslaviete (ZZK), kurai sekoja daudzkārtējā sacensību čempione Lelde Ardava (“Rietumu banka – Rīga”) un Madara Fūrmane (“Kambucha.lv”/”Bikram yoga Riga”).

Šogad norisināsies jau 16. SEB MTB maratona seriāls un tajā paredzēti septiņi posmi. Nākamo reizi sportisti 2. jūlijā tiksies Kuldīgā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.