Komentāri
Kļičko vien pēc punktiem pieveic amerikāni Dženingsu un nosargā titulus
Foto: EPA/LETA

Pasaules labākais smagsvara bokseris Vladimirs Kļičko no Ukrainas sestdien Ņujorkā vien pēc punktiem pieveica līdz šim nepārspēto amerikāni Braientu Dženingsu, nosargājot savus daudzos titulus.

Pēc ilgas cīņas, kurā ukrainis ar neko ļoti spilgtu neizcēlās, turklāt reizi viņš zaudēja punktu par pretinieka turēšanu, visi trīs tiesneši uzvaru atdeva Kļičko. Divi tiesneši Kļičko deva uzvaru ar 116:111, bet viens ar 118:109.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar to Kļičko guva 22. uzvaru pēc kārtas, pasaules čempiona titulus aizstāvot 18. reizi pēc kārtas. Rekordists šajā rādītājā ar 25 aizstāvēšanas cīņām ir amerikānis Džo Luiss. Zīmīgi, ka 2004.gadā, kad Kļičko iepriekšējo reizi zaudēja cīņu, Dženingss strādāja par sētnieku.

Pēc cīņas Dženingss pauda viedokli, ka cīņa bijusi sīvāka par tiesnešu rezultātu, bet Kļičko viņu nosauca par spēcīgāko pretinieku, ko pēdējos gados piedzīvojis.

Šajā cīņā 39 gadus vecais Kļičko uz spēles bija licis Starptautiskās Boksa federācijas (IBF), Pasaules Boksa asociācijas (WBA) un Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempionu jostas. Tāpat viņam pieder Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO), kā arī žurnāla “Ring” čempiona jostas.

Kļičko karjeras laikā piedalījies 67 cīņās, triumfējot 64 no tām, turklāt 54 panākumus izcīnījis ar nokautu. Tikmēr 30 gadus vecais Dženingss savas profesionāļa karjeras laikā aizvadījis 19 cīņas, ciešot pirmo neveiksmi.

Paredzams, ka savā nākamajā cīņā Vitālijs Kļičko cīnīsies par Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu, kas iepriekš piederēja viņa vecākajam brālim Vitālijam, kurš to zaudēja pēc karjeras beigām, lai koncentrētos politiskajai karjerai Ukrainā. Šī josta šobrīd atrodas amerikāņa Deonteja Vaildera īpašumā, kurš janvārī uzveica tās iepriekšējo turētāju kanādieti Bermeinu Stivērnu. Vailders ir pirmais amerikānis kopš 2006.gada, kuram pieder kāda pasaules čempiona josta smagajā svarā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl