Kļičko pēc zaudējuma Fjūrijam: Mans stāsts turpināsies

Pievienot komentāru
Kļičko pēc zaudējuma Fjūrijam: Mans stāsts turpināsies
Foto: AP/SCANPIX

Ukrainas smagsvaru boksera Vladimira Kļičko stāsts, par spīti piedzīvotajai neveiksmei pret britu Taisonu Fjūriju, turpināsies, trešdien sociālajos tīklos pauda ukrainis.

Kā zināms, Fjūrijs sestdien Vācijas pilsētā Diseldorfā notikušajā cīņā pieveica Kļičko, negaidīti atņemot ukrainim Starptautiskās Boksa federācijas (IBF), Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Pasaules Boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) un žurnāla Ring čempiona jostas.

Foto: Vladimira Kļičko cīņa ar Taisonu Fjūriju

“Kopš notikušā ir pagājušas četras dienas, un man ir nepieciešams kāds laiks, lai saprastu, kas īsti notika, un lemtu par nākamajiem soļiem,” savos sociālo tīklu profilos raksta 39 gadus vecais Kļičko. “Tomēr vēlos pateikties faniem, savai komandai un visiem maniem partneriem. Jūs vienmēr esat bijuši lieliski un atbalstoši. Pēc 11 gadu uzvaru sērijas tagad sāku saprast, ka cilvēks ir vēl diženāks, kad piedzīvo neveiksmi.”

“Pēdējo dienu laikā esmu saņēmis daudz laba vēlējumu. Jūsu laipnie vārdi un svētība man palīdz šajā grūtajā laikā. Kļičko stāsts turpināsies. Neveiksme nav risinājums,” uzsvēra bokseris.

Jau uzreiz pēc cīņas Kļičko sacīja, ka vēlas revanšu pret Fjūriju, turklāt tas esot atrunāts abu noslēgtajā līgumā.

Kļičko pirms dueļa ar Fjūriju zaudējuma garšu nebija izjutis jau 11 gadus. Ukrainas bokseris karjeras laikā piedalījies 68 cīņās, triumfējot 64 no tām, turklāt 54 panākumus izcīnījis ar nokautu.

Tikmēr 27 gadus vecais Fjūrijs profesionālajā karjerā aizvadījis 25 cīņas, gūstot tikpat uzvaru, turklāt 18 no tām noslēdzot ar nokautu.