1 komentārs
Ķibermanis uzvar arī Eiropas kausa Siguldā otrajās sacensībās

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa ekipāža svētdien Siguldā uzvarēja arī Eiropas kausa pirmā posma otrajās sacensībās divniekiem.

Ķibermanis ar stūmēju Jāni Jansonu bija līderi jau pēc pirmā brauciena un noslēgumā divu braucienu summā par 0,05 sekundēm apsteidza vācieša Riharda Elsnera ekipāža.

Savukārt trešo vietu dalīja vēl viens Latvijas pilots Uģis Žaļims, kura stūrmanis bija Raivis Zīrups, kā arī krievs Ņikita Zaharovs. Viņi uzvarētāju ekipāžai zaudēja 0,35 sekundes, bet Žaļims par uzvaru šoreiz nevarēja cīnīties pēc neveiksmīga pirmā brauciena.

Pēc pirmā brauciena Žaļima ekipāža bija tikai piektajā vietā, bet otrajā tā sasniedza labāko rezultātu, esot 14 sekundes simtdaļas ātrāka pat par Ķibermaņa ekipāžu.

Tikmēr jaunais pilots Ralfs Bērziņš ar pilotu Kasparu Brezinski svētdien izcīnīja 16.vietu, braucienos uzrādot 14. un 17.rezultātu starp 19 startējušajām ekipāžām.

Savukārt sacensībās dāmām arī svētdien uzvaru guva Beļģijas dāmu ekipāža ar piloti Elfji Vilemsenu.

Pirmajās sacensībās sestdien Ķibermaņa un Žaļima ekipāžas izcīnīja dubultuzvaru, abas šķirot vienai sekundes desmitdaļai. Tikmēr kādreizējais kamaniņu braucējs Bērziņš savās debijas sacensībās guva 15.vietu.