Ķibermanis un Miknis uzvar Pasaules kausa posmā Siguldā bobsleja divniekos

0 Komentāru
Ķibermanis un Miknis uzvar Pasaules kausa posmā Siguldā bobsleja divniekos
EDIJS PĀLENS, LETA

Oskars Ķibermanis un Matīss Miknis sestdien Siguldā Pasaules kausa astotā posma sacensībās uzvarēja bobslejā divniekiem, bet Ralfs Bērziņš un Dāvis Spriņģis finišēja sestie.

Pirmajā braucienā, tresē dodoties piektajam, ar jaunu trases rekordu – 49,75 sekundes – finišēja dienvidkorejieša Junjonga Vona ekipāža. Rekordam braucienā bija lemts krist arī nākamo divu ekipāžu startā. Vispirms Ķibermanis un Miknis hronometru apturēja pie 49,53 sekunžu robežas, bet mirkli vēlāk vācietim Frančesko Frīdriham bija pa spēkam trasi veikt vēl par vienu sekundes simtdaļu ātrāk.

Ralfs Bērziņš  un Dāvis Spriņģis startēja ar 14.numuru 20 divnieku ekipāžu konkurencē un labi nobrauca, ieņemot desmito vietu braucienā 0,35 sekundes aiz vācu ekipāžas.

Arī otrajā braucienā Bērziņš ar Spriņģi nobrauca ar kļūdiņām, bet kopumā labi, un uz konkurentu neveiksmju rēķina pakāpās uz astoto vietu.

15.virāžā augstu uzbrauca un pārāk ātri nostūrēja lejā Vons, piedzīvojot kritienu un bobam finišējot uz sāniem. Līdz ar to Bērziņš ar Spriņģi pakāpās uz septīto vietu, bet uzreiz aiz Vona 11.virāžā krita arī šveicieša Simona Frīdli ekipāža, Bērziņam pakāpjoties vēl par vietu augstāk.

Sacensībā noslēgumā Bērziņš ar Spriņģi ieņēma sesto vietu, uzvarētājiem zaudējot 0,47 sekundes.

Ar nelielām kļūdiņām otro braucienu veica Ķibermaņa pilotētā ekipāža, uz ko Frīdrihs atbildēja ar daudzām kļūdām pārbagātu braucienu, no latviešiem atpaliekot septiņas sekundes simtdaļas un uzdāvinot uzvaru mājiniekiem.

Ķibermanis šajā sezonā divas reizes pirms Siguldas bija kāpis uz goda pjedestāla – Laplaņā bija otrais, bet iepriekšējā posmā Sanktmoricā izcīnīja bronzu. Vēl viņam divas ceturtās vietas Leikplesidā, piektā pozīcija Kēngiszē un 23.vieta Insbrukā, kur viņš startēja ar traumu.

Bērziņš divniekos bija startējis piecās sacensībās, kurās izcīnītas divas desmitās vietas, kā arī 15., 18. un 19.pozīcija.
0 Komentāru