Ķibermanis Sanktmoricā izcīna bronzu PK septītajā posmā

0 Komentāru
Ķibermanis Sanktmoricā izcīna bronzu PK septītajā posmā
EPA/SCANPIX

Latvijas bobsleja pilots Oskars Ķibermanis un stūmējs Matīss Miknis sestdien Pasaules kausa septītā posma sacensībās izcīnīja bronzu, piekāpjoties divām Vācijas ekipāžām.

Sacensībās uzvaru svinēja vācietis Johaness Lohners, kurš pirmajā braucienā bija ātrākais, bet otrajā finišēja ar ceturto laiku, divu braucienu summā par 0,21 sekundi apsteigdams savu tautieti Frančesko Frīdrihu.

Ķibermaņa un Mikņa ekipāža pirmajā braucienā bija ātrākā startā, bet finišu sasniedza kā trešā. Otrajā braucienā latviešiem padevās otrais ātrākais starta laiks, bet trasi viņi izbrauca kā trešie, summā izcīnot bronzu. Latvijas ekipāža uzvarētājiem zaudēja 0,28 sekundes.

Ceturto vietu izcīnīja krievs Aleksejs Stuļņevs, kurš Lohneram zaudēja 0,57 sekundes, tālāk sekoja līdzšinējais kopvērtējuma vicelīderis no Kanādas Džastins Kripss, no uzvarētāja iepaliekot 0,62 sekundes. Pirmo sešinieku noslēdza vēl viens vācietis Niko Valters, kurš bija par 1,11 sekundēm lēnāks.

Latvijas ekipāža trasē devās ar desmito numuru no kopumā 20 divniekiem.

Ķibermanis bija vienīgais Latvijas pārstāvis šajā posmā, jo Ralfs Bērziņš Insbrukā piedalījās Eiropas junioru čempionātā, izcīnot sudraba godalgu. Pērn viņš divnieku sacensībās izcīnīja uzvaru. Oskars Melbārdis turpat aizvadīja Eiropas kausa sacensības.

Ķibermanis posmā Laplaņā sastiepa kājas muskuli, tāpēc pirms divām nedēļām Īglsā viņš startēja, sēdot kamanās, bet jau nākamajā posmā Kēnigszē veica starta ieskrējienu.

Latviešu pilots sezonas ievadā izcīnīja divas ceturtās vietas Leikplesidā, Laplaņā viņš bija otrais, pēc traumas sekoja 23.vieta Insbrukā, bet pirms nedēļas Kēngiszē viņš bija jau piektais.

Kopvērtējumā līderis ar 1320 punktiem ir vācietis Frančesko Frīdrihs, otrais ar 1066 punktiem ir kanādietis Džastins Kripss, bet uz trešo vietu pacēlies Ķibermanis, kurš iekrājis 1028 punktus. Bērziņš ar 546 punktiem ieņem 15.pozīciju.
0 Komentāru