Ķibermanis pasaules čempionātā četrinieku ekipāžām izcīna ceturto vietu

Pievienot komentāru
Ķibermanis pasaules čempionātā četrinieku ekipāžām izcīna ceturto vietu
AP/SCANPIX

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa vadītais četrinieks svētdien Vācijā pasaules čempionātā izcīnīja ceturto vietu, bet par uzvarētāju tika kronēts mājinieks Frančesko Frīdrihs.

Par pasaules čempionu tika kronēts vācieša Frīdriha četrinieks, kas par 0,79 sekundēm apsteidza austrieti Benjaminu Maieru, kamēr vēl viens Vācijas pilots Johanness Lohners iepalika 1,51 sekundi.

Pēdējā braucienā Ķibermaņa ekipāža startā bija otra ātrākā un aizvadīja labu braucienu, uzrādot trešo labāko laiku. Summā ekipāža līderim zaudēja 1,67 sekundes un ierindojās ceturtajā vietā. Līdz bronzas medaļai Ķibermanim pietrūka 0,16 sekundes.

Zīmīgi, ka Ķibermaņa četrinieks labākos rezultātus uzrādīja otrajā un ceturtajā braucienā.

Tikmēr Melbārža ekipāža uzrādīja devīto ātrāko laiku startā, bet trases beigu daļā nedaudz saslīdēja un ierindojās 13.pozīcijā. Četru braucienu summā Melbārža četrinieks vācietim zaudēja 2,74 sekundes un ieņēma astoto vietu.

Ceturtajā braucienā Melbārdi pozīciju zemāk nobīdīja Krievijas Bobsleja un skeletona federācijas pārstāvis Rostislavs Gaitukevičs.

Ķibermaņa ekipāža trešajā braucienā bija otra ātrākā startā, trasē divas reizes nedaudz nobrauca sānslīdē un finišēja ceturtajā pozīcijā, līderim zaudējot 1,41 sekundi.

Melbārdis startā sasniedza astoto ātrāko laiku, braucienu aizvadīja diezgan “tīri”, bet nespēja attīstīt lielu ātrumu, kā rezultātā finišā septītais laiks un 2,01 sekundes deficīts no līdera.

Pieredzējušo Latvijas pilotu Melbārdi trešajā braucienā apsteidza vācietis Kristofs Hāfers, kurš pēc otrā brauciena viņam zaudēja 0,05 sekundes.