Ķibermanis, nepiedaloties starta ieskrējienā, ieņem 11. vietu Pasaules kausa četrinieku sacensībās

0 Komentāru
Ķibermanis, nepiedaloties starta ieskrējienā, ieņem 11. vietu Pasaules kausa četrinieku sacensībās
VIESTURS LĀCIS

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa četrinieku ekipāža svētdien Austrijā Īglsas trasē ieņēma 11. vietu Pasaules kausa piektā posma sacensībās, kamēr Ralfs Bērziņš bija 20. pozīcijā.

Ķibermaņa ekipāžu stūma Arvis Vilkaste, Lauris Kaufmanis un Matīss Miknis, bet Bērziņam palīdzēja Edgars Pirogs, Edgars Nemme un Dāvis Spriņģis. Ķibermanis iepriekšējā nedēļa Pasaules kausa posmā sastiepa kājas muskuli, kā dēļ šīs nedēļas sacensībās viņš jau startā sēdēja kamanās.

Uzvaru posmā svinēja vācieša Frančesko Frīdriha pilotētais četrinieks, bet otro vietu izcīnīja viņa tautietis Johanness Lohners, kurš divu braucienu summā atpalika 0,33 sekundes. Vāciešu pjedestālu izjauca amerikānis Hanters Čērčs, kurš bija 0,42 sekundes lēnāks.

Septiņas sekundes simtdaļa aiz pirmā trijnieka bija vācietis Niko Valters, piekto vietu ieņēma kanādietis Džastins Kripss, bet pirmo sešinieku noslēdza krievs Aleksejs Stuļņevs.

Pirmajā braucienā ātrākais bija Frīdrihs, kurš trasi veica 50,92 sekundēs. Tikai sešas sekundes simtdaļas viņam zaudēja tautietis Lohners, bet pirmo trijnieku ar 0,19 sekunžu deficītu noslēdza Čērčs. Ķibermanis Frīdriham zaudēja 0,49 sekundes un bija desmitais, bet Bērziņš atpalika 0,77 sekundes, kas deva 18.pozīciju.

Frīdrihs uzvarēja arī otrajā braucienā, lai gan bija četras sekundes simtdaļas lēnāks kā pirmajā. Čērčs viņam zaudēja 0,23 sekundes, bet Lohners atpalika 0,27 sekundes. Ķibermanis atpalika 0,57 sekundes un uzrādīja 11.rezultātu, bet Bērziņš ar 0,88 sekunžu deficītu bija pēdējais starp 20 otrajā braucienā startējušajām ekipāžām.

Sacensībās piedalījās 24 ekipāžas.

Pasaules kausa kopvērtējuma līderis ar 1277 punktiem ir Frīdrihs, 1239 punkti ir Lohneram, bet pirmo trijnieku ar 1178 punktiem noslēdz Kripss, bet trešais ar 1122 punktiem ir Ķibermanis. Bērziņš ar 358 punktiem atrodams 17.vietā.

Abu disciplīnu summā vadībā ar 2162 punktiem ir Frīdrihs, otrais ar 1850 punktiem ir Kripss, bet Ķibermanis ar 1766 punktiem ieņem trešo vietu. Bērziņš iekrājis 800 punktus un ir 16.pozīcijā.
0 Komentāru