Ķibermaņa pilotētais divnieks izcīna ceturto vietu pasaules čempionātā

0 Komentāru
Ķibermaņa pilotētais divnieks izcīna ceturto vietu pasaules čempionātā
Foto: REUTERS/SCANPIX

  Latvijas bobsleja pilots Oskars Ķibermanis ar stūmēju Matīsu Mikni svētdien izcīnīja ceturto vietu Vācijas trasē Kēnigszē notiekošajā pasaules čempionātā.

Savukārt Oskars Melbārdis ar Jāni Strengu izcīnīja sesto vietu, bet Uģis Žaļims ar Jāni Jansonu ierindojās 14.pozīcijā.

Patlaban 23 gadus vecajam Ķibermanim šī ir visu labākā vieta pasaules čempionātos. Pirms diviem gadiem Vinterbergā viņš izcīnīja astoto vietu, bet četriniekos pērn bija desmitais.

Par čempioniem kļuva vācieši pilots Frančesko Frīdrihs ar stūmēju Torstenu Margisu, kuri sudraba medaļas ieguvēja kanādieša Džastina Kripsa ekipāžu četru braucienu summā apsteidza par 1,20 sekundēm. Savukārt bronzas medaļu izcīnīja vācieša Johanesa Lohnera divnieks, kas saviem tautiešiem zaudēja 1,25 sekundes. Tikmēr Ķibermanis Frīdriham zaudēja 1,46 sekundes, bet no goda pjedestāla viņu šķīra 0,21 sekunde.

Divas nedēļas pirms pasaules čempionāta ļoti veiksmīgu Pasaules kausa posmu aizvadīja Melbārdis, kurš Īglsas trasē, Austrijā, divniekos ar Strengu izcīnīja otro vietu, savukārt četriniekos, abiem klāt nākot Daumantam Dreiškenam un Arvim Vilkastem, svinēja uzvaru.

Divniekos Melbārdim, kurš sezonu sāka vien pēc gadu mijas, kad pilnībā bija atguvies pēc pērn veiktās muguras operācijas, tas bija pirmais goda pjedestāls Pasaules kausa posmos šajā sezonā.

Pie medaļām Pasaules kausa posmos divnieku mačos šosezon ticis arī Ķibermanis, kurš kopā ar Mikni bija trešie posmos Altenbergā un Vinterbergā, otrajā no tiem abiem izcīnot arī Eiropas čempionāta bronzas godalgas.

0 Komentāru