Ķibermaņa ekipāžai četriniekos sudraba godalgas Pasaules kausa posmā

0 Komentāru
Ķibermaņa ekipāžai četriniekos sudraba godalgas Pasaules kausa posmā
EPA/SCANPIX

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa pilotētais četrinieks ar stūmējiem Matīsu Mikni, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu svētdien Vācijas trasē Altenbergā izcīnīja otro vietu Pasaules kausa trešā posma sacensībās.

Otra Latvijas ekipāža ar pilotu Ralfu Bērziņu un stūmējiem Dāvi Spriņģi, Māri Priekuli un Intaru Dambi izcīnīja 11.vietu. Uzvaru šajā posmā svinēja olimpiskais čempions Frančesko Frīdrihs no Vācijas, kurš bija ātrākais abos braucienos.

Ķibermanis viņam divu braucienu summā zaudēja 0,31 sekundi, kamēr trešais bija vācieša Niko Valtera četrinieks, kas bija vēl 0,20 sekundes lēnāks. Tikmēr Bērziņš Frīdirham zaudēja 1,65 sekundes, kas viņiem deva 11.vietu 20 ekipāžu konkurencē.

Ķibermanis abos braucienos bija otrais aiz Frīdriha, savukārt Bērziņam – divas 11.vietas.

Šīs šosezon bija trešās četrinieku sacensības. Divas tika aizvadītas decembra vidū citā Vācijas trasē Altenbergā, kurās Ķibermanis guva divas ceturtās vietas, kamēr Bērziņš bija 11. un 13.vietā.

Jau ziņojām, ka sestdien turpat Altenbergā tika aizvadītas divnieku sacensības, kurš uzvarēja Frīdrihs, gūstot trešo uzvaru trīs posmos. Viņš aiz sevis atstāja kanādieti Džastinu Kripsu un Ķibermani, kamēer Bērziņš bija desmitais.

0 Komentāru