Ķibermaņa ekipāža divniekos izcīna bronzu Pasaules kausa posmā Altenbergā

0 Komentāru
Ķibermaņa ekipāža divniekos izcīna bronzu Pasaules kausa posmā Altenbergā
AP/SCANPIX

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa pilotētais divnieks sestdien Vācijas trasē Altenbergā izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa trešā posma sacensībās. Savukārt otra Latvijas ekipāža ar pilotu Ralfu Bērziņu sestdien izcīnīja desmito vietu.

Par sestdienas sacensību uzvarētāju kļuva vācieša Frančesko Frīdriha ekipāža, kas pēc pirmā brauciena bija vien trešie. Summā vācieši par 0,37 sekundēm apsteidza pirmajā braucienā ātrāko laiku uzrādījušo Džastinu Kripsu no Kanādas.

Ķibermanis ar stūmēju Matīsu Mikni divu braucienu summā no uzvarētājiem atpalika par 0,48 sekundēm. Pēc pirmā brauciena viņi bija otrie, atpaliekot vien no Kripsa, taču lieliskais Frīdriha otrais brauciens lika vienu pozīciju zaudēt.

Bērziņa ekipāža uzvarētājiem divu braucienu summā zaudēja 1,24 sekundes, viņa ekipāža pēc pirmā brauciena bija desmitajā vietā, tomēr otro braucienu veica nedaudz neveiksmīgāk, tomēr izdevās saglabāt savu pozīciju nemainīgu.

Sezonas pirmās divas divnieku sacensības notika Siguldā, kur Ķibermanis izcīnīja divas otrās vietas, bet Bērziņš divreiz bija septītais.

Svētdien Altenbergas trasē spēkosies vīru četrinieku ekipāžas.

0 Komentāru