Ķekavas velomaratons pulcē vairāk nekā 2500 dalībnieku no Baltijas

0 Komentāru
Ķekavas velomaratons pulcē vairāk nekā 2500 dalībnieku no Baltijas
Foto: Ķekavas velomaratons

Svētdien,Ķekavas novadā norisinājās augsta līmeņa sacensības un visu riteņbraucēju svētki – Ķekavas velomaratons. Šogad par tā Sporta distances uzvarētāju sīvā cīņā vīriešu konkurencē kļuva Andris Smirnovs, aiz sevis atstājot tādus augsta līmeņa sportistus, kā Pauļu Šiškeviču , Gati Smukuli un Jānu Kirsipū.

Sieviešu konkurencē ātrākā bija kaimiņvalstu pārstāve, lietuviete Ernesta Strainīte. Ķekavas velomaratons šogad bija vēl apmeklētāks nekā pērn, jo vienkopus pulcēja ap 2500 pasākuma dalībnieku no visas Baltijas.

Ķekavas velomaratona sacensības noritēja sportiski iedvesmojošā garā un visas dienas laikā tika apbalvoti gan lieli, gan mazi riteņbraucēji un riteņbraukšanas entuziasti. Sporta un Tautas distances dalībniekiem īpaši izaicinošs šogad izrādījās trases 6 km garais grants posms, kas lai arī labā stāvoklī, tomēr bija izaicinājums pat pieredzējušākajiem velomaratona dalībniekiem. Fans tehniskā palīdzība gan grants posmā, gan visā trases garumā šogad bija nepieciešama aptuveni 42 riteņbraucējiem, kopā nomainot 28 kameras.”Lai arī biju viens no pirmajiem, kas pārdūra riepu, man labi izdevās atgriezties trasē un ar komandas biedru palīdzību arī uzvarēt. Trase bija labi izbraucama, vakardien bija lijis lietus un tas vēl vairāk uzlaboja trases stāvokli. Šis man bija pirmais lielais velomaratons šosezon, tāpēc bija īpašs prieks uzvarēt,” izteicās Ķekavas velomaratona Sporta distances uzvarētājs, Rietumu Delfi komandas dalībnieks Andris Smirnovs.

45 km Tautas distancē vīriešu konkurencē uzvaras laurus plūca Pēters Dedovs  kurš distanci pieveica 1 stundā, 9 minūtēs un 55,5 sekundēs. Otro vietu ieguva Jānis Rubiks, no uzvarētāja atpaliekot vien par nieka 5 sekundes simtdaļām. Trešo vietu izcīnīja Sijandas Šereiva, distanci pieveicot 1 stundā 9 minūtēs un 55,65 sekundēs.Sieviešu konkurencē par Tautas distances uzvarētāju kļuva Akvile Gedraitīte, kura distanci pieveica 1 stundā, 9 minūtēs un 57,10 sekundēs. Otro vietu ieguva Juste Juškevičiūte no līderes atpaliekot par 2,35 sekundēm. Kā trešā finišēja Gintare Kiupelīte, uzrādot laiku 1 stunda 10 minūtes un 0,5 sekundes.

0 Komentāru