Ķekava pievienojas Jelgavai un Ventspilij – pa 10 000 eiro saņems arī olimpiskie čempioni Čavars un Miezis

5 komentāri
Ķekava pievienojas Jelgavai un Ventspilij – pa 10 000 eiro saņems arī olimpiskie čempioni Čavars un Miezis
TASS/SCANPIX

Ķekavas novada dome šodien piešķīra ķekaviešiem Agnim Čavaram un Naurim Miezim, kuri Tokijas olimpiskajās spēlēs izcīnīja olimpisko zelta godalgu Latvijas 3×3 basketbola komandas sastāvā, katram naudas balvu 10 000 eiro apmērā pēc nodokļu nomaksas, aģentūru LETA informēja domes pārstāve Vineta Vītoliņa.

Tādējādi Ķekavas novada dome izsaka pateicību par sportistu ieguldīto darbu un atbalsta viņu turpmāko sportisko izaugsmi, skaidro Vītoliņa.

Ar abiem sportistiem piektdien, 6. augustā, klātienē domes ēkā plānots tikties Ķekavas novada domes priekšsēdētājam Jurim Žilko un domes deputātiem.

Domē atgādina, ka pēc gūtajiem panākumiem novadniekus Čavaru un Miezi Ķekavā sagaidīja jaunie sportisti, kas bija izveidojuši gatvi gar ielas malām, tādējādi godināt olimpiskos čempionus.

“Ar olimpiskajiem panākumiem Ķekavas novada pašvaldība sveic arī Latvijas Olimpiskās vienības, 3×3 basketbolistu komandas fizioterapeitu Oskaru Urbanoviču no Baldones, kā arī novēl veiksmi un labus startus baldonietim, sportistam Rihardam Snikum jāšanas sportā, pārstāvot Latviju Paraolimpiskajās spēlēs,” teikts domes paziņojumā.

Pagājušajā nedēļā par 10 000 eiro piešķiršanu olimpiskajiem čempioniem 3×3 basketbolā Karlim Lasmanim un Edgaram Krūmiņam paziņoja Ventspils un Jelgavas domes.

5 komentāri