Kaut kas nebijis! Pirmo reizi Latvijā notiks spēkavīru strongatlons

Pievienot komentāru
Kaut kas nebijis! Pirmo reizi Latvijā notiks spēkavīru strongatlons
Publicitātes foto

Īpaši saspringta solās būt šī nedēļas nogale, jo pirmo reizi Latvijā trīs dienās trīs dažādās pilsētās norisināsies spēkavīru strongatlons. Piektdien cīņa 17.00 risināsies Krāslavas estrādē, sestdien no plkst. 13.00 Līvānu 1. vidusskolas stadionā, bet noslēgums paredzēts svētdien Kuldīgas pilsētas estrādē 12.00.

Pavisam sacensībās piedalīsies divpadsmit sportisti, kuri spēkiem mērosies tandēmos, katru dienu aizvadot piecus vingrinājumus. Pirmajās divās sacensību dienās startēs arī divi lietuviešu stiprinieki, bet svētdien Kuldīgā atlētiem pievienosies mājinieks Edgars Andersons un Oskars Martužans, kurš laukumā atgriezīsies pēc ilgstošas traumas ārstēšanas. Duetus noskaidros izlozes kārtībā pirms katra vingrinājuma. Tie būs jaukti, lai skatītājiem aizraujošāk vērot notiekošo un būtu vairāk pārsteigumu, lielāka cīņa.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Vietējie iedzīvotāji Krāslavā varēs vērot kā spēkavīri divatā ceļ vikinga presi, veic stafeti, taisa pietupienus, nes nēšus un stumj spēka ķerru ar neiedomājamiem svariem tajā. Līvānos, 1. vidusskolas stadionā atlēti izpildīs tādus vingrinājumus kā Škoda mašīnas vilkšana no zemes, RERE stafete, Rent4Event mucu mešana, Fiskars krucifikss un Triobet pulksteņa griešana. Savukārt Kuldīgā, noslēdzošajā sacensību dienā spēka mitriķi turēs mašīnu, cels atlanta akmeņus, izpildīs celšanas kombināciju un stafeti, kā arī vilks smago auto.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Papildus šovam, ko sniegs vīri, skatītāji vingrinājumu starplaikos varēs piedalīties dažādos konkursos, piedāvās cilvēkiem iejusties spēkavīra ādā – varēs turēt dažāda veida smagumus un stāties pretī izaicinājumiem, par to saņemot vērtīgas balvas. Televīzijas kanāls Rīga TV24 visas trīs dienas sacensības translēs tiešajā ēterā, lai mājās palikušie šī sporta veida cienītāji var just līdzi saviem favorītiem. Sīkāka informācija mājaslapā www.stiprinieki.lv.

Publicitātes foto

Publicitātes foto