Kauņā, stāvlaukumā nogalināts lietuviešu MMA cīkstonis Morkevičus

Komentāri

Trešdienas vakarā, stāvlaukumā pie savas mašīnas tika nošauts Lietuvas MMA un kikboksa cīkstonis Remigijus Morkevičus. Sportistam bija 34 gadi.

Profesionālajā MMA Taizemiešu boksā Morkevičus debitēja 2002. gadā. Savā boksera karjerā sportists ticis pie sešpadsmit uzvarām un piedzīvotiem pieciem zaudējumiem. Lietuviešu cīkstonim piederēja pasaules čempiona josta Taizemiešu boksā.

2005. gadā Morkevičus  aizvadīja divkaujas pēc kikboksa noteikumiem un noslēdza līgumu ar profesionālā kikboksa organizāciju ”K-1”, kura bāzējās Japanā. Tolaik viņš aizvadīja astoņas cīņas, taču karjeras pēdējos divus mačus aizvadīja Lietuvā zem vietējās organizācijas ”Hero’s” karoga.

Video

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl