Kauņā, stāvlaukumā nogalināts lietuviešu MMA cīkstonis Morkevičus

Komentāri

Trešdienas vakarā, stāvlaukumā pie savas mašīnas tika nošauts Lietuvas MMA un kikboksa cīkstonis Remigijus Morkevičus. Sportistam bija 34 gadi.

Profesionālajā MMA Taizemiešu boksā Morkevičus debitēja 2002. gadā. Savā boksera karjerā sportists ticis pie sešpadsmit uzvarām un piedzīvotiem pieciem zaudējumiem. Lietuviešu cīkstonim piederēja pasaules čempiona josta Taizemiešu boksā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2005. gadā Morkevičus  aizvadīja divkaujas pēc kikboksa noteikumiem un noslēdza līgumu ar profesionālā kikboksa organizāciju ”K-1”, kura bāzējās Japanā. Tolaik viņš aizvadīja astoņas cīņas, taču karjeras pēdējos divus mačus aizvadīja Lietuvā zem vietējās organizācijas ”Hero’s” karoga.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl