Katru dienu tas nenotiek! Labots Latvijas rekords 800 metros telpās

Komentāri

Vieglatlētikas vidējo distanču skrējēja Līga Velvere trešdien sacensībās Īrijā laboja Latvijas rekordu 800 metru distancē telpās. 27 gadus vecā Velvere distanci veica divās minūtēs un 2,18 sekundes, sev piederošo Latvijas rekordu labojot par 0,90 sekundēm.

Velvere ar uzrādīto rezultātu ieņēma otro vietu, uzvarētājai kanādietei Melisai Bišopai zaudējot 0,76 sekundes. Pirmo reizi Velvere šajā distancē Latvijas rekordu laboja pirms gada, kad distanci veica divās minūtēs un 3,08 sekundēs, labojot tobrīd 31 gadu vecu Maritas Ārentes rekordu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Velveres rezultāts šogad pasaulē ir ap 20. vietu. Veicot distanci ātrāk par divām minūtēm un 4,00 sekundēm, Velvere ir izpildījusī šī gada Eiropas čempionāta telpās normatīvu. Pirms mēneša sportiste arī laboja Latvijas rekordu telpās 600 metru distancē. Šajā mazāk populārajā disciplīnā valsts labākais sasniegums bija noturējies kopš 1972.gada un šobrīd Velveres rezultāts ir devītais labākais pasaulē šogad.

Velvere nedēļas nogalē Kuldīgā piedalīsies Latvijas čempionātā telpās 400 un 800 metru distancēs. Eiropas čempionāts telpās marta sākumā norisināsies Serbijas galvaspilsētā Belgradā.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl