Kas tev jāzina par Brieža un Peresa cīņu?

17 komentāri
Kas tev jāzina par Brieža un Peresa cīņu?

Latvijas boksa zvaigzne Mairis Briedis sestdien “Arēnā Rīga” Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfināla cīņā tiekas ar Maiku Peresu no Kubas, mēģinot iekļūt pusfinālā un aizstāvēt Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu.

Visu laiku vērienīgākais cīņas sporta veidu pasākums Latvijā sāksies plkst.19.30. Kopumā šovakar paredzēti desmit dueļi, bet kulminācija – Brieža un Peresa duelis – gaidāma ap pusnakti. Abu bokseru cīņu tiešraidē rādīs interneta televīzijas platforma “Viaplay.lv”.

Lai līdzjutējiem būtu labāk saprotams, par ko cīnīsies abi bokseri, kas ir Pasaules boksa supersērija, cik varētu nopelnīt abi nokseri, esam sagatavojuši atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem.

Cikos sāksies Brieža un Peresa cīņa?

Cīņa pēc Latvijas laika paredzēta ap pusnakti. Tomēr gadījumā, ja lielākā daļa no iepriekšējām cīņām beigsies ātrāk, jābūt gatavam jau ap 23:00. Pirmā cīņā “Arēnā Rīga” sāksies 19:30.

Kā varēs sekot līdz cīņai?

Biļešu īpašnieki dosies uz “Arēna Rīga”, savukārt tiešraidē cīņu pārraidīs interneta televīzijas platforma “Viaplay.lv“. Mačam teksta tiešraidē varēs sekot līdzi portālā “Skaties.lv”, kur būs redzamas arī mača aizraujošākās epizodes.

Par ko cīnīsies abi bokseri?

Briedis un Peresa cīņa ir Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfināls. Vienlaicīgi Briedis aizstāvēs savu Pasaules boksa padomes (WBC) čempiona titulu.

Ar ko Peress atšķiras no iepriekšējiem Brieža pretiniekiem?

Mairis Briedis pirmo reizi cīnīsies ar kreili.

Kurš ir smagāks – Briedis vai Peress?

Oficiālajā svēršanās procedūrā mazliet smagāks bija Mairis Briedis – 90,1 mazliet smagāks bija Mairis Briedis – 90,1 kg pret 89,5 kg.

 

Foto no svēršanās procedūras:

Cik nopelnīs Brieža un Peresa cīņas uzvarētājs?

Oficiālas informācijas par to nav, bet ESPN ziņo, ka ceturtdaļfināla uzvarētājs varētu saņemt līdz pat 1 miljonu ASV dolāru lielu naudas balvu.

Kas ir Pasaules boksa supersērija?

Pasaules boksa supersēriju izveidoja četras galvenās pasaules boksa organizācijas – Pasaules boksa padome (WBC), Pasaules boksa organizācija (WBO), Starptautiskā boksa federācija (IBF) un Pasaules boksa asociācija (WBA). Pasaules boksa supersērija notiek divās svara kategorijās – 1.smagajā svarā (līdz 90,7 kg) un 2.vidējā svarā (līdz 76 kg). Katrā no svara kategorijām astoņi bokseri sacentīsies par Muhameda Ali balvu.

Cik liels ir visas Pasaules boksa supersērijas balvu fonds?

Visas Pasaules boksa supersērijas balvu fonds ir 50 miljoni ASV dolāru. Tiek lēsts, ka katras svara kategorijas uzvarētājs varētu saņemt aptuveni 10 miljonus.

Kas būs Brieža un Peresa cīņas uzvarētāja nākamais pretinieks?

Ciņas uzvarētājs tiksies ar ukraini Oleksandru Usiku, kurš savā ceturtdaļfinālā ar tehnisko nokautu pieveica Marko Huku.

Video: Usiks uzvar Huku

17 komentāri