“Kas tas par sīku ķēmu?” Konors Makgregors reaģē uz Meivezera cīņas paziņojumu

1 komentārs
“Kas tas par sīku ķēmu?” Konors Makgregors reaģē uz Meivezera cīņas paziņojumu
AP/SCANPIX

Savā sociālā tīkla “Instagram” kontā par gaidāmo cīņu starp Floidu Meivezeru un japāņu MMA cīkstoni Tenšinu Nasukavu skarbi izteicies Konors Makgregors.

UFC zvaigzne savu komentāru sācis ar Floida apģērba apsmiešanu. “Tas ir treniņtērps vai saunas tērps?” vaicā Makgregors. “Tokijā ir karsts, vai kā? Tās klimata pārmaiņas acīmredzot nav nekāds joks.”

Kā zināms, Meivezers par cīņu ar kikbokseri Nasukavu, kurš nav zaudējis nevienu cīņu, paziņoja nedēļas sākumā. Pagaidām nav zināms, kādā formātā abi sportisti cīnīsies, taču skaidrs, ka tas notiks Vecgada vakarā.

Tieši pretinieka izvēle Makgregoram radījusi vislielākos jautājumus. “Kas tas par ķēmu tev blakus? Izskatās kā kadrs no filmas “Sastrēgumstunda 5″,” ironizē cīkstonis.  Tālāk Konors Floidam velta rupjus apvainojumus.

Pašam Makgregoram pēdējā cīņa, kā zināms, nebija diez ko veiksmīga, un viņš skandalozi piekāpās Habibam Nurmagomedovam, kurš pēc tam apsvēra cīņu arī pret Meivezeru.

Tāpat nevienam nav noslēpums, ka Meivezera un Makgregora starpā ir īpaša spriedze, jo abi pirms gada cīnījās boksa ringā, kurā pārāks bija Meivezers.

1 komentārs