Kanāls TVPlay Sports jau 10 gadus Baltijā

0 Komentāru
Kanāls TVPlay Sports jau 10 gadus Baltijā

Kopš dienas, kad kanāls TVPlay Sports, toreiz kā Viasat Sport Baltic, pārraidīja Ufas “Salavat Yulaev” un Magņitogorskas “Metallurg” hokeja maču un Kauņas “Žalgiris” un “Nancy Basket”  spēli Eirolīgā, pagājuši 10 gadi un šodien Baltijas populārākais sporta kanāls svin savu pirmo nopietno jubileju.

Jau pirmajā sezonā kanāls TVPlay Sports saviem skatītājiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā piedāvāja Pasaules čempionātu hokejā, Eirolīgas basketbola mačus, futbola spēles UEFA Champions League, Anglijas un Vācijas kausa izcīņās, ATP tenisa turnīrus, sacensības bobslejā, boksa cīņas un dažādas motoru sporta sacensības.

TVPlay Sports pirmā diena sākās ar Aivaru Zahārovu, Madaru Bergmani un Anatoliju Kreipānu komentētāju kabīnē. Trīs profesionāli un zinoši komentētāji, kuri joprojām Latvijas skatītājiem palīdz sekot līdzi aizraujošiem sporta notikumiem. Šobrīd TVPlay Sports Latvijas komentētāju komandā ir vairāk kā 20 profesionālu sporta žurnālistu, bet visās trijās Baltijas valstīs kopā to skaits jau sasniedzis 100.

Īpaši nozīmīgs laiks sporta kanāla attīstībā ir 2018.gads. 26.jūlijā kanāls pāriet uz sporta notikumu pārraidīšanu HD kvalitātē. 10.augustā turpmākas stratēģiskās attīstības ietvaros kanāls piedzīvo sava zīmola identitātes maiņu – Viasat Sport Baltic nosaukums tiek mainīts uz TVPlay Sports. Tai pat laikā kanāls sasniedz brīdi, kad piepildījums ar sporta tiešraidēm ir kļuvis tik piesātināts, ka parādīt vēl vairāk sporta fiziski vairs nav iespējams. Tādēļ loģisks nākamais solis izaugsmei kļūst otrā kanāla veidošana. 4.oktobrī TVPlay Sports ar prieku un lepnumu savus skatītājus iepazīstina ar jaunu kanālu TVPlay Sports+, tādējādi vēl vairāk stiprinot absolūtā sporta līdera pozīciju Baltijas valstīs, un sniedzot saviem skatītājiem vēl vairāk aizraujošākos pasaules sporta notikumus.

Šo gadu laikā pārraižu skaits ir trīskāršojies, 2017.gadā sasniedzot 1400. Arī pagājušajā gadā translāciju skaits tika ievērojami palielināts, un šobrīd, līdz ar TVPlay Sports+ ieviešanu, skatītāji gada laikā var baudīt vairāk kā 2800 notikumus.

Kanāla producentu komandas profesionālo darbību atzinīgi novērtējuši arī pasaules lielo sporta notikumu organizētāji, aizvien biežāk izvēloties tieši TVPlay Sports kanāla producentus kā stratēģiskos partnerus čempionātu tiešraižu nodrošināšanai. Tādā veidā tieši TVPlay Sports kanāls ir bijis pasaules līmeņa tiešraižu līdz-producents tādiem sporta notikumiem kā Rīgas Dinamo spēles Kontinentālajā hokeja līgā, Kauņas Žalgiris mači Turkish Airlines Eirolīgā, 2006.gada pasaules čempionāts hokejā Rīgā, 2009.gada Eiropas čempionāts basketbolā sievietēm Latvijā, 2011.gada Eiropas čempionāts basketbolā vīriešiem Lietuvā, UEFA Nāciju līgas spēles visās trijās Baltijas valstīs un UEFA Superkauss Tallinā.

Sandra Kraujiņa, All Media Baltics sporta direktore Baltijā:

”Desmit gadi kanālam ir nopietns laiks. Redzot, kā kanāls šos gadus ir audzis, pamanoties pat trīskāršot pārraidīto notikumu skaitu un pārsniedzot miljons kanāla skatītāju robežu, ir prieks, ka katru gadu esam spējuši spert pa solim uz priekšu kanāla attīstībā, ar īpaši raženu 2018. gadu aiz muguras. Tajā mūsu kanāls pilnībā pārgāja uz HD kvalitāti, mēs radījām otro kanālu – TVPlay Sports+ un veicām tā identitātes maiņu no vēsturiskā Viasat Sport Baltic uz jauno un enerģisko TVPlay Sports. ”

Toms Circenis, TVPlay Sports satura vadītājs:

”10 gadi ir pagājuši ļoti strauji. Šo laiku varam atcerēties ar lepnumu un prieku. Pasaulē uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt visaugstākā līmeņa sporta zvaigznes, kas pagaidām palikušas ārpus mūsu redzesloka. Mūsu skatītāji varēja, var un arī nākotnē varēs kanālā TVPlay Sports sekot līdzi visātrākajiem, visspēcīgākajiem, vismeistarīgākajiem. Tie būs olimpiskie un pasaules čempioni, leģendāri sportisti un nepārspējami rekordisti. Lai arī nākamos desmit gadus mums ir daudz neaizmirstamu brīžu pie TV ekrāniem!”

Aivars Zahārovs, TVPlay Sports komentētājs:

”Desmit gadi ir tas vecums, kad mēs pa īstam sevi sākam apzināties. Tā tas ir arī ar TVPlay Sports. Šajā laikā neaizmirstami bijuši pasaules čempionāti hokejā, olimpiskās spēles, Rīgas Dinamo cīņas Kontinentālajā hokeja līgā. Esam krietni paplašinājuši to sporta notikumu loku, kuriem var sekot līdzi mūsu skatītāji. Esmu lepns joprojām strādāt pirmajā un vadošajā sporta kanālā Latvijā un visā Baltijā. Kopā ar līdzjutējiem, esmu gatavs jauniem izaicinājumiem arēnās, stadionos un pie TV ekrāniem!”
0 Komentāru