Komentāri
Kamaniņu divnieks Gudramovičs/Kalniņš iegūst otro vietu Pasaules kausa posmā Siguldā
Foto: LETA

Latvijas kamaniņu divnieks Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš sestdien ieguva otro vietu Siguldā notiekošajā Pasaules kausa piektajā posmā. Šis Gudramoviča/Kalniņa ekipāžai ir labākais sasniegums tās vēsturē.

Par sacensību uzvarētājiem tikmēr kļuva titulētie vācieši Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts, kuri latviešus apsteidza par 0,338 sekundēm. Pēc pirmā brauciena Gudramovičs/Kalniņš bija otrie, trasi veicot diezgan labi, turklāt sīva cīņa otrajā braucienā viņiem bija ar Peteru Pencu un Georgu Fišleru no Austrijas, kurus tomēr izdevās apsteigt par 0,033 sekundēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Tikmēr otra Latvijas ekipāža brāļi Juris un Andris Šici divu braucienu summā sestdien izcīnīja ceturto vietu. Pēc pirmā brauciena viņi no labāko trijnieka atpalika par 0,026 sekundēm, taču otrajā braucienā latviešiem savu rezultātu uzlabot neizdevās, no goda pjedestāla atpaliekot par 0,120 sekundēm.

Vēl viena Latvijas ekipāža Kristens Putins un Kārlis Krišs Matuzels tikmēr divu braucienu summā ierindojās 11.vietā, uzvarētājiem zaudējot 1,583 sekundes.

Negaidītu kritienu pirmajā braucienā piedzīvoja Pasaules kausa kopvērtējuma līderi vācieši Toni Egerts un Saša Benekens, taču viņi sasniedza finišu un startēja arī otrajā braucienā, lai gan sākumā viņiem tiesneši bija piesprieduši diskvalifikāciju, ko gan sportisti veiksmīgi apstrīdēja. Tiesa, viņi tāpat ierindojās vien 21.vietā.

Pamatsacensībām automātiski bija kvalificējušies Gudramovičs ar Kalniņu, kamēr Šici piektdien izcīnīja uzvaru Nāciju kausā, bet Putins un Matuzels bija piektie, arī gūstot iespēju startēt sestdienas galvenajās sacensībās.

Pasaules kausa kopvērtējumā līderi ar 567 punktiem tagad ir Vendls/Ārlts, kuri par septiņiem punktiem apsteiguši Egertu/Benekenu. Tikmēr Gudramovičs/Kalniņš ar 337 punktiem ir piektie, kamēr Šici izcīnījuši 279 punktus un ir atrodami astotajā pozīcijā. Savukārt Putins/Matuzels ar 64 punktiem kopvērtējumā ieņem 21.pozīciju.

pirms tam sestdien sieviešu sacensībās Elīza Cauce bija ceturtā, kamēr Ulla Zirne savās sezonas pirmajās Pasaules kausa sacensībām ierindojās 17.vietā.

Savukārt svētdien tiks aizvadītas sacensības vīriešiem, kā arī norisināsies komandu stafete.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl