Komentāri
Kamaniņu divnieks Gudramovičs un Kalniņš izcīna ceturto vietu Pasaules kausa posmā Vistlerā
Foto: LETA

Latvijas kamaniņu sporta divnieks Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš sestdien Vistleras trasē izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa trešajā posmā, kur sportisti aizvadīja vienu braucienu.

Savukārt Juris un Andris Šici divniekos palika desmitajā vietā. Tāpāt pie desmitās vietas dāmu sacensībās tika Elīza Cauce, bet Ulla Zirne ierindojās 15.vietā. Sacensībās vīriešiem Inārs Kivlenieks ierindojās 13.pozīcijā, bet Riks Kristens Rozītis finišēja 18.vietā. Gudramovičs un Kalniņš 2010.gada Vankūveras olimpisko spēļu trasi veica 38,717 sekundēs, no uzvarētājiem Toni Egerta un Sašas Benekena atpaliekot 0,175 sekundes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr otro vietu izcīnīja Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts, kuri uzvarētājiem zaudēja 0,028 sekundes, bet trešo vietu ieņēma Peters Pencs un Georgs Fišlers, kuri no Egerta un Benekena atpalika par vienu sekundes desmitdaļu. Gudramovičs un Kalniņš no goda pjedestāla atpalika 0,075 sekundes, bet Andris un Juris Šici uzvarētājiem zaudēja 0,322 sekundes, kas viņiem deva desmito vietu.

Pasaules kausa kopvērtējumā līderi pēc trīs posmos aizvadītām četrām sacensībām ar 400 punktiem ir Egerts un Benekens, otro vietu ar 282 punktiem ieņem Vendls un Ārlts, bet trešie ar 275 punktiem ir Robins Johaness Gīke un Dāvids Gamms. Šici, kuri Vistlerā 2010.gadā kļuva par olimpiskajiem vicečempioniem, ar 206 punktiem ir piektajā vietā, kamēr Gudramovičs un Kalniņš tikuši pie 159 punktiem, kas viņiem dod devīto vietu, bet Kristens Putins un Imants Marcinkēvičs ar 23 punktiem atrodami 25.pozīcijā.

Dāmu sacensībās par uzvarētāju tika kronēta mājiniece Aleksa Gouga, kura trasi veica 38,796 sekundēs, otrās vietas ieguvēju Natāliju Geisenbergeri apsteidzot par 0,052 sekundēm. Tikmēr trešo vietu ieņēma Tatjana Hifnere, kura bija vēl divas sekundes tūkstošdaļas lēnāka. Savukārt Cauce uzvarētājai zaudēja 0,275 sekundes, bet Zirne no Gougas atpalika par 0,476 sekundēm.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl