Komentāri
Kamaniņu divniekam Gudramovičam/Kalniņam septītā vieta Pasaules kausa posma sprinta sacensībās
Foto: LETA

Latvijas kamaniņu divnieka ekipāža Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš sestdien ASV trasē Pārksitijā izcīnīja septīto vietu Pasaules kausa trešā posma sprinta sacensībās.

Sprinta sacensībās tiek veikts viens brauciens, turklāt laika atskaite sākas nevis no starta vietas, bet gan aptuveni 100 metrus pēc tā, kad kamaniņu braucēji jau ir ieskrējušies. Lai attīstītu kamaniņu sporta veidu, Sprinta kausa izcīņa 2013./14.gada sezonā tika ieviesta kā inovatīvs risinājums, kas iepriekšējā sezonā tika papildināts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvieši savu braucienu veica 32,688 sekundēs, no uzvarētājiem Itālijas sportistiem Kristiana Oberštolca un Patrika Grūbera atpaliekot 0,167 sekundes.

Tikmēr otro vietu ieņēma Vācijas divnieks Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts, bet trešie bija viņu tautieši Tonijs Egerts un Saša Benekens, no uzvarētājiem atpaliekot attiecīgi 0,016 un 0,043 sekundes.

Savukārt sprinta sacensībās kungiem 13.vietu izcīnīja Inārs Kivlenieks, kurš distanci veica 28,664 sekundēs, no uzvarētāja austrieša Volfganga Kindla atpaliekot 0,631 sekundi. Otro vietu ieņēma itālis Dominiks Fišnallers, kurš no austrieša atpalika par 0,186 sekundēm, bet vēl 0,013 sekundes lēnāks bija dvikārtējais olimpiskais čempions Fēlikss Lohs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl