Kamaniņu divniekam Gudramovičam/Kalniņam septītā vieta Pasaules kausa posma sprinta sacensībās

Pievienot komentāru
Kamaniņu divniekam Gudramovičam/Kalniņam septītā vieta Pasaules kausa posma sprinta sacensībās
Foto: LETA

Latvijas kamaniņu divnieka ekipāža Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš sestdien ASV trasē Pārksitijā izcīnīja septīto vietu Pasaules kausa trešā posma sprinta sacensībās.

Sprinta sacensībās tiek veikts viens brauciens, turklāt laika atskaite sākas nevis no starta vietas, bet gan aptuveni 100 metrus pēc tā, kad kamaniņu braucēji jau ir ieskrējušies. Lai attīstītu kamaniņu sporta veidu, Sprinta kausa izcīņa 2013./14.gada sezonā tika ieviesta kā inovatīvs risinājums, kas iepriekšējā sezonā tika papildināts.

Latvieši savu braucienu veica 32,688 sekundēs, no uzvarētājiem Itālijas sportistiem Kristiana Oberštolca un Patrika Grūbera atpaliekot 0,167 sekundes.

Tikmēr otro vietu ieņēma Vācijas divnieks Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts, bet trešie bija viņu tautieši Tonijs Egerts un Saša Benekens, no uzvarētājiem atpaliekot attiecīgi 0,016 un 0,043 sekundes.

Savukārt sprinta sacensībās kungiem 13.vietu izcīnīja Inārs Kivlenieks, kurš distanci veica 28,664 sekundēs, no uzvarētāja austrieša Volfganga Kindla atpaliekot 0,631 sekundi. Otro vietu ieņēma itālis Dominiks Fišnallers, kurš no austrieša atpalika par 0,186 sekundēm, bet vēl 0,013 sekundes lēnāks bija dvikārtējais olimpiskais čempions Fēlikss Lohs.