Komentāri
Kamaniņu braucēju Šicu divnieks izcīna piekto vietu PK Sprinta kausā
Foto: LETA ()

Latvijas kamaniņu divnieks Andris un Juris Šici svētdien Vācijas trasē Vinterbergā izcīnīja piekto vietu Pasaules kausa pirmā posma Sprinta kausa sacensībās, kamēr Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš ierindojās septītajā pozīcijā.

Savukārt sacensībās dāmām Elīza Cauce izcīnīja astoto vietu, kamēr Ulla Zirne ierindojās 12.vietā, bet sacensībās kungiem tādu pašu pozīcija ieņēma Inārs Kivlenieks.

Divnieku sacensībās Šici trasi veica 31,518 sekundēs, no uzvarētājiem vāciešiem Toni Egerta un Sašas Benekena atpaliekot 0,171 sekundi.

Arī pārējās divas vietas uz goda pjedestāla aizņēma Vācijas sportisti. Otro vietu ieņēma pagājušās sezonas Pasaules kausa ieguvēji Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts, kuri uzvarētājiem zaudēja piecas sekundes tūkstošdaļas, bet trešajā vietā palika Robins Johaness Gīke un Dāvids Gamms, kuri bija vēl piecas sekundes simtdaļas lēnāki.

Savukārt Gudramovičs un Kalniņš ierindojās septītajā vietā, sacensību uzvarētājiem zaudējot 0,251 sekundi.

Pēc šīm sacensībām Pasaules kausa kopvērtējumā līderi ar 200 punktiem ir Egerts un Benekens, pie 155 punktiem tikuši Vendls/Ārlts un Gīke/Gamms, bet Šici ar 115 punktiem ir ceturtajā vietā. Gudramovičs un Kalniņš tikuši pie 80 punktiem, kas viņiem dod devīto vietu.

Tikmēr dāmu sacensībās Cauce trasi veica 39,389 sekundēs, sacensību uzvarētājai vācietei Dajanai Eitbergerei zaudējot 0,270 sekundes. Savukārt otro vietu izcīnīja austriete Birgita Placere, kura Eitbergerei zaudēja 0,063 sekundes, bet trešo vietu ieņēma Natālija Geisenbergere, kura no uzvarētājas atpalika par 0,082 sekundēm.

Tikmēr Zirne ierindojās 12.vietā, uzvarētājai zaudējot 0,341 sekundi.

Lasi vēl