Kamaniņu braucējs Bērziņš izcīna uzvaru Pasaules kausa posmā junioriem

Pievienot komentāru
Kamaniņu braucējs Bērziņš izcīna uzvaru Pasaules kausa posmā junioriem
ZANE BITERE, LETA

Latvijas kamaniņu braucējs Gints Bērziņš piektdien Vinterbergā izcīnīja uzvaru Pasaules kausa piektajā posmā junioriem.

Bērziņš triumfēja jauniešu A sacensībās. Šis viņam bija otrais panākums šosezon un otrais pēc kārtas, jo pirmajos trīs posmos latvietis bija otrais.

Bērziņš triumfēja abos braucienos, tuvāko sekotāju divu braucienu summā Paskālu Kunci no Vācijas pārspējot par 0,207 sekundēm. Tikmēr trešais bija krievs Pāvels Repilovs, kurš latvietim zaudēja 0,222 sekundes.

Savukārt astotais bija Eduards Ševics-Mikeļševics, kurš Bērziņam zaudēja 0,704 sekundes. Braucienos viņam bija septītā un devītā vieta. Sacensībām bija pieteicies arī Lūkass Krasts, kurš neizgāja uz starta.

Bērziņš tagad kļuvis arī par Pasaules kausa kopvērtējuma līderi, jo viņš iekrājis 455 punktus, kamēr otrajā vietā esošajam slovākam Mariānam Skupekam ir 416 punkti.

Piektdien turpat Vinterbergā notika arī A sacensības jaunietēm, kur 15. vietā ierindojās Bona Frančeska, Justīne Maskale bija 18. pozīcijā, lai gan pēc pirmā brauciena bija sestā, bet Zane Kaluma bija 25. pozīcijā, kamēr Marta Zukule otrajā braucienā nesasniedza finišu. Sestdien uz starta stāsies juniori, juniores, kā arī tiks aizvadīta komandu stafete.

Kopumā šosezon Pasaules kausā junioriem būs seši posmi.