Komentāri
Kamaniņu braucējiem Šiciem labs otrais brauciens un piektā vieta Pasaules kausa posmā
Foto: AP/SCANPIX

Latvijas kamaniņu braucēji brāļi Juris un Andris Šici Oberhofas trasē, Vācijā, notiekošajā Pasaules kausa posmā divnieku sacensībās pēc veiksmīga otrā brauciena pakāpās piecas pozīcijas augstāk un divu braucienu summā ieņēma piekto vietu.

Pirmajā braucienā Latvijas duets trasi veica 41,536 sekundēs, kas tobrīd bija desmitais rezultāts, bet otrajā braucienā viņi spēja uzrādīt ceturto labāko laiku, kas ļāva apsteigt piecus konkurentus.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva abos braucienos labāko rezultātu uzrādījušie mājinieki Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts, kuriem Šici zaudēja 1,346 sekundes. Otro vietu ieņēma vēl viens Vācijas duets – Toni Egerts un Saša Benekens, kuri no saviem tautiešiem atpalika par 0,609 sekundēm, kamēr trešie palika Peters Pencs un Georgs Fišlers no Austrijas, kuri bija vēl par 0,128 sekundēm lēnāki.

Vendls/Ārlts izcīnīja trešo uzvaru sezonā un otro pēc kārtas. Vēl viens panākums viņiem šosezon ir arī Sprinta kausa sacensībās.

Pārējie divi Latvijas dueti startēja neveiksmīgi – Kristens Putins un Kārlis Krišs Matuzels sacensības noslēdza 17.vietā, līderiem zaudējot 2,472 sekundes, bet Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš pirmajā braucienā rupji kļūdījās trases vidusdaļā, piedzīvoja kritienu, tomēr noturējās uz kamanas un tika līdz finišam, taču no līderiem atpalika teju desmit sekundes. Otrajā braucienā viņi spēja uzrādīt piekto labāko rezultātu, taču summā vienalga palika pēdējā – 20.vietā, uzvarētājiem beigās zaudējot 9,981 sekundi.

Pasaules kausa kopvērtējumā divniekiem vadībā ar 667 punktiem atrodas Vendls/Ārlts, no kuriem tikai 22 punktus atpaliek Egerts/Benekens. Tikmēr Gudramovičs/Kalniņš ar 358 punktiem atrodami sestajā vietā, bet uzreiz aiz viņiem ar 334 punktiem seko Šici. Savukārt Putins/Matuzels tikuši pie 88 punktiem un atrodami dalītā 19.pozīcijā.

Lasi vēl