Kamaniņu braucējiem Gudramovičam un Kalniņam astotā vieta Pasaules kausa ceturtajā etapā

Pievienot komentāru
Kamaniņu braucējiem Gudramovičam un Kalniņam astotā vieta Pasaules kausa ceturtajā etapā
Foto: F64

Latvijas kamaniņu sporta divnieku ekipāža Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš piektdien izcīnīja astoto vietu Kanādas pilsētā Kalgari notiekošajā Pasaules kausa izcīņas ceturtajā posmā.

Pēc pirmā brauciena Gudramovičs un Kalniņš bija tikai 12.vietā, tomēr otrajā sasniedza sesto labāko rezultātu, kas ļāva pakāpties par vairākām pozīcijām.

Gluži pretējas sekmes bija trīskārtējiem olimpiskajiem čempioniem Andrim un Jurim Šiciem, kuri pēc pirmā brauciena bija sestajā vietā, tomēr otrajā uzrādīja tikai 14.rezultātu un summā atkrita uz 11.pozīciju.

Sacensībās uzvaru svinēja Pasaules kausa līderpozīcijā esošā Vācijas ekipāža Tonijs Egerts un Saša Benekens, kuri divu braucienu summā Gudramoviču un Kalniņu apsteidza par 0,966 sekundēm, bet Šici zaudēja 1,106 sekundes.

Otro vietu sacensībās guva Peters Pencs un Georgs Fišlers no Austrijas, kur no uzvarētājiem atpalika par 0,104 sekundēm, bet vēl vairāk nekā divarpus desmitdaļas lēnāki bija trešo vietu izcīnījušie titulētie vācieši Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc četros posmos aizvadītām piecām sacensībām līderi ar 455 punktiem Egerts un Benekens, kuri par 70 punktiem apsteidz Pencu un Fišleru. Savukārt trešo pozīciju ar 367 punktiem ieņem Vendls un Ārlts.

Tikmēr Gudramovičs un 197 punktiem pakāpušies uz astoto pozīciju, bet Šici pēc iepriekšējā posmā piedzīvotās diskvalifikācijas un sekojošās nestartēšanas Sprinta kausā ar 159 punktiem ir vien 13.vietā.

Savukārt dāmu sacensībās piektdien 12.vietā ierindojās Elīza Cauce, kura braucienos uzrādīja attiecīgi 13. un desmito laiku.

Labākā bija pagājušās sezonas Pasaules kausa ieguvēja Natālija Geisenbergere no Vācijas, kurai Cauce summā zaudēja 0,893 sekundes.