Komentāri
Kamaniņu braucēji Gudramovičs un Kalniņš izcīna otro vietu arī Sprinta kausā
Foto: LETA

Latvijas kamaniņu braucēji Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš svētdien Siguldas trasē guva otro vietu arī Pasaules kausa sezonas sestā posma Sprinta kausa sacensībās, izcīnot otro godalgu divu dienu laikā.

Sprinta kausā tiek veikts viens brauciens, turklāt laika atskaite sākas nevis no starta vietas, bet gan aptuveni 100 metrus pēc tā, kad kamaniņu braucēji jau ir ieskrējušies. Lai attīstītu kamaniņu sporta veidu, Sprinta kausa izcīņa 2013./14.gada sezonā tika ieviesta kā inovatīvs risinājums, kas nākamajā sezonā tika papildināts. Sprinta kausā pie starta tiek 15 labākie katrā disciplīnā pēc Pasaules kausa posmā sasniegtajiem rezultātiem.

Sprinta kausa sacensības svētdien sākās ar divnieku mačiem, kurās uzvaru ar rezultātu 30,890 sekundes izcīnīja Pasaules kausa kopvērtējuma līderi Toni Egerts un Saša Benekens no Vācijas, bet Gudramovičs un Kalniņš viņiem piekāpās par 0,090 sekundēm.

Šīs divas ekipāžas sestdien guva pirmās divas vietas arī pamatsacensībās. Tikmēr trešo vietu Sprinta kausā izcīnīja titulētie vācieši Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts. Savukārt 11.vietu Sprinta kausā izcīnīja vēl viena vietējā ekipāža Kristens Putins un Imants Marcinkēvičs, kuri uzvarētājiem zaudēja 0,477 sekundes.

Pasaules kausa kopvērtējumā divniekiem pēc sešos posmos aizvadītām deviņām sacensībām līderi ar 855 punktiem ir Egerts un Benekens, kuri jau nākamajās sacensībās var nodrošināt titulu. Tikmēr Gudramovičs un Kalniņš ar 430 punktiem pacēlušies uz piekto vietu, bet viņiem ar 408 punktiem seko Andris un Juris Šici. Savukārt Putins un Marcinkēvičs ar 127 punktiem tagad ir 22.pozīcijā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl