Kamaniņu braucējas Cauce un Zirne uzreiz aiz labāko desmitnieka PK posmā Siguldā

0 Komentāru
Kamaniņu braucējas Cauce un Zirne uzreiz aiz labāko desmitnieka PK posmā Siguldā
Foto: LETA

  Latvijas kamaniņu braucējas Elīza Cauce un Ulla Zirne sestdien palika uzreiz aiz labāko desmitnieka Pasaules kausa sestajā posmā, kas norisinās Siguldas trasē.

Par sacensību uzvarētāju kļuva titulētā vāciete Natālija Geisenbergere, kura divu braucienu summā finišēja pēc minūtes un 23,485 sekundēm, kamēr Cauce viņai zaudēja 0,698 sekundes un ieņēma 11.vietu, bet Zirne bija vēl par trīs sekundes tūkstošdaļām lēnāka un ierindojās 12.pozīcijā.

Tikmēr Kendija Aparjode sacensībās ieņēma 17.vietu, uzvarētājai zaudējot 1,242 sekundes.

Līdere pēc pirmā brauciena bija Tatjana Ivanova no Krievijas, kura trasi veica 41,583 sekundēs, bet 0,092 sekundes viņai zaudēja Geisenbergere, kamēr vēl par 0,085 sekundēm lēnāka bija cita vāciete Tatjana Hifnere.

Tomēr otrajā braucienā Geisenbergere spēja izraut uzvaru, summā par 28 sekundes tūkstošdaļām pārspējot Hifneri, kamēr Ivanova kļūdījās un palika trešā, vācietei zaudējot 0,131 sekundi.

Pēc pirmā brauciena labākā no mājiniecēm bija Zirne, kura ieņēma 11.vietu, no līderes atpaliekot sešas sekundes simtdaļas. Savukārt Cauce, kura pērn Siguldā Pasaules kausa posmā bija ceturtā, pirmā brauciena beigās piedzīvoja kritienu, tomēr finišu sasniedza un ieņēma 13.vietu, Ivanovai zaudējot 0,681 sekundi, bet Kendija Aparjode atradās 20.vietā starp 23 finišējušajām, līderei zaudējot 1,125 sekundes.

Savukārt otrajā braucienā Cauce spēja uzrādīt ceturto labāko rezultātu, kas viņai summā ļāva pakāpties divas pozīcijas augstāk, tomēr ar to bija par maz, lai ielauztos labāko desmitniekā. Savukārt Zirne otrajā braucienā uzrādīja septīto rezultātu, bet Aparjode bija devītā.

Cauce un Zirne kvalificējās svētdien gaidāmajam Sprinta kausam, kurā startēs 15 labākās sestdienas sacensību dalībnieces, bet Aparjodi no dalības svētdienas sacīkstēs šķīra nedaudz vairāk par sekundes desmitdaļu.

Pasaules kausa kopvērtējumā dāmām pēc sešos posmos aizvadītām astoņām sacensībām līdere ar 612 punktiem ir Geisenbergere, kurai ar 585 punktiem seko Hifnere, bet trešā ar 452 punktiem ir amerikāniete Erina Hemlina, kura sestdien palika astotā.

Tikmēr Cauce ar 248 punktiem kopvērtējumā pacēlusies uz 11.vietu, Zirne tikusi pie 185 punktiem, kas viņai dod 17.pozīciju, bet šosezon tikai trīs Pasaules kausa etapos startējusī Aparjode ar 53 punktiem ir 30.vietā.

0 Komentāru