Komentāri
Kamaniņu braucējai Caucei augstā septītā vieta Pasaules kausa posmā
Foto: LETA

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Cauce izcīnījusi septīto vietu Oberhofas trasē Vācijā notiekošajā Pasaules kausa sestajā posmā, sasniedzot savu trešo augstāko rezultātu šosezon.

Jau pēc pirmā brauciena Cauce bija septītajā pozīcijā un to noturēja arī otrajā nobraucienā. Uzreiz aiz viņas palika līdzšinējā Pasaules kausa kopvērtējuma līdere Samera Britčera no ASV. Cauce divu braucienu summā par 0,701 sekundi atpalika no titulētās vācietes Tatjanas Hifneres, kura guva savu pirmo panākumu šosezon.

Zīmīgi, ka Vācijas sportistes aizņēma visu pirmo trijnieku, jo Hifnerei sekoja pagājušās sezonas Pasaules kausa ieguvēja Natālija Geisenbergere un Dajana Eitbergere.

Tikmēr vēl viena latviete Ulla Zirne pēc pirmā brauciena bija tikai 22.vietā, bet otrajā uzrādīja 19.labāko rezultātu un summā pakāpās uz 20.pozīciju. Viņa uzvarētājai zaudēja 1,693 sekundes.

Pirms nedēļas Siguldas etapā Cauce guva ceturto vietu. Tāpat viņa sezonas sākuma daļā bija sestā sacensībās Leikpleisidā.

Kopvērtējumā pēc sešos posmos aizvadītajām astoņām sacensībām par līderi ar 580 punktiem kļuvusi Geisenbergere, kurai pagaidām vēl tikai deviņus punktus zaudē Britčera. Savukārt trešā ar 536 punktiem ir vēl viena amerikāniete Erina Hemlina, kura sestdien guva sesto vietu.

Cauce ar 338 punktiem saglabā ļoti stabilu astoto pozīciju, bet Zirne, kura aizvadījusi tikai divas sacensības, ar 45 punktiem ieņem 29.vietu. Tāpat jaunās latvietes Zelma Bite un Elīna Žuzdiņa iekrājušas attiecīgi 12 un 11 punktus, kas dod 39. un 40.pozīciju starp 45 ieskaiti guvušajām atlētēm.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl