Komentāri
Kamaniņu braucēja Cauce iegūst piekto vietu pasaules čempionātā
Foto: LETA

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Cauce sestdien izcīnīja augsto, piekto, vietu Vācijas trasē Kēnigsē notiekošā pasaules čempionāta dāmu sacensībās.

Šis kļuvis par Cauces karjeras augstāko rezultātu pasaules čempionāta individuālajās sacensībās. 2014.gada Soču olimpiskajās spēlēs viņa izcīnīja bronzu komandu stafetē, kā arī 2013.gada pasaules meistarsacīkstēs guva bronzu stafetē.

Cauce pēc pirmā brauciena bija sestajā vietā, bet otrajā rupju kļūdu pieļāva spēcīgā vāciete Dajana Eitbergere un Latvijas sportiste pakāpās par pozīciju augstāk. Braucienā viņa bija ceturtā ātrākā.

“Prieks par šodien padarīto. Man pašai vairāk patika pirmais brauciens, bet prieks arī par to, ka otrajā braucienā izdevās izlabot kļūdas ar kurām cīnījos treniņos,” Latvijas Kamaniņu sporta federācija (LKSF) citē Cauci. “Un vēl lielāks prieks par personīgo starta rekordu. Jā, pavisam droši varu teikt, ka šī sezona ir izdevusies.”

“Kas būtu jāpielabo lai tiktu trijniekā? Ar tehniku viss ir kārtībā. Vairāk jāstrādā ar sevi. Jāpiedomā pie tā, lai brauciena laikā es būtu vēl atbrīvotāka. Jā un pārliecība par to, ka es to varu, ar katru veiksmīgu startu aug,” stāstīja Cauce.

Tikmēr par seškārtēju pasaules čempioni kļuva Natālija Geisenbergere no Vācijas, kura divu braucienu summā apsteidza Cauci par 0,355 sekundēm.

Geisenbergere individuālajās sacensībās uzvarējusi trešajā pasaules čempionātā pēc kārtas. Tāpat viņa trīs reizes par čempioni kļuvusi komandu sprintā.

Otro vietu sensacionāli izcīnīja šveiciete Martina Kohere, kura pirms tam piektdien triumfēja sprinta kausā. Kohere uzvarētājai zaudēja 0,239 sekundes.

Savukārt trešo vietu uz goda pjedestāla aizņēma krieviete Tatjana Ivanova, kura čempionei zaudēja 0,256 sekundes un tikai par vienu sekundes tūkstošdaļu apsteidza Tatjanu Hifneri no Vācijas.

Sacensībās piedalījās vēl viena latviete Ulla Zirne, kura pirmajā braucienā pieļāva kļūdas un palika tikai 37.vietā starp 39 braucienu noslēgušajām sportistēm. Zirne līderei zaudēja 2,189 sekundes un nekvalificējās otrajam braucienam.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl