Komentāri
Kamaniņu braucēja Cauce devītā pēc Pasaules kausa posma pirmā brauciena
Foto: LETA ()

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Cauce sestdien ieņem devīto vietu pēc ASV trasē Leikplesidā notiekošā Pasaules kausa otrā posma pirmā brauciena.

Līdere pēc pirmā brauciena ir titulētā vāciete Tatjana Hifnere, kura trasi veica 44,249 sekundēs. Viņai 0,170 sekundes zaudē mājiniece Samera Britčera, bet vēl par 11 tūkstošdaļām lēnāka bija vēl viena amerikāniete Erina Hemlina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Cauce līderei pašlaik zaudē 0,372 sekundes. Viņa ir uzreiz aiz trim vācietēm, trim amerikānietēm un divām kanādietēm.

Vēl viena latviete Ulla Zirne tikmēr pēc pirmā brauciena ir 16.vietā, līderei zaudējot 0,675 sekundes.

Sezonas pirmajā posmā Zirne izcīnīja astoto vietu, kamēr vairāk pieredzējusī Cauce bija 12.pozīcijā. Tikmēr Sprinta kausā, kur sportisti cīnās par papildu punktiem Pasaules kausa kopvērtējumā, sportistes apmainījās pozīcijām – Cauce izcīnīja astoto vietu, kamēr Zirne ieņēma 12.pozīciju.

Pēc Pasaules kausa pirmā posma ietvaros aizvadītajām divām sacensībām kopvērtējumā līderēm Dajanai Eitbergerei un Natālijai Geisenbergerei ir pa 170 punktiem, kamēr 145 punktus guvusi Birgita Placere, bet Cauce un Zirne ar 74 punktiem dala devīto vietu.

Tikmēr 28.vietā ar 13 punktiem ir Kendija Aparjode.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl