Komentāri
Kamaniņu braucēja Cauce devītā pēc Pasaules kausa posma pirmā brauciena
Foto: LETA ()

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Cauce sestdien ieņem devīto vietu pēc ASV trasē Leikplesidā notiekošā Pasaules kausa otrā posma pirmā brauciena.

Līdere pēc pirmā brauciena ir titulētā vāciete Tatjana Hifnere, kura trasi veica 44,249 sekundēs. Viņai 0,170 sekundes zaudē mājiniece Samera Britčera, bet vēl par 11 tūkstošdaļām lēnāka bija vēl viena amerikāniete Erina Hemlina.

Tikmēr Cauce līderei pašlaik zaudē 0,372 sekundes. Viņa ir uzreiz aiz trim vācietēm, trim amerikānietēm un divām kanādietēm.

Vēl viena latviete Ulla Zirne tikmēr pēc pirmā brauciena ir 16.vietā, līderei zaudējot 0,675 sekundes.

Sezonas pirmajā posmā Zirne izcīnīja astoto vietu, kamēr vairāk pieredzējusī Cauce bija 12.pozīcijā. Tikmēr Sprinta kausā, kur sportisti cīnās par papildu punktiem Pasaules kausa kopvērtējumā, sportistes apmainījās pozīcijām – Cauce izcīnīja astoto vietu, kamēr Zirne ieņēma 12.pozīciju.

Pēc Pasaules kausa pirmā posma ietvaros aizvadītajām divām sacensībām kopvērtējumā līderēm Dajanai Eitbergerei un Natālijai Geisenbergerei ir pa 170 punktiem, kamēr 145 punktus guvusi Birgita Placere, bet Cauce un Zirne ar 74 punktiem dala devīto vietu.

Tikmēr 28.vietā ar 13 punktiem ir Kendija Aparjode.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lasi vēl