Kamaniņbraucēji Zirne un Rozītis ar labiem rezultātiem Nāciju kausā kvalificējas Pasaules kausa pamatsacīkstēm

0 Komentāru
Kamaniņbraucēji Zirne un Rozītis ar labiem rezultātiem Nāciju kausā kvalificējas Pasaules kausa pamatsacīkstēm
AFP/REUTERS/EPA

Latvijas kamaniņu sportisti Ulla Zirne un Riks Kristens Rozītis ceturtdien Kanādā Vistleras trasē kvalificējās Pasaules kausa sezonas otrā posma pamatsacensībām, Nāciju kausā izcīnot attiecīgi sesto un desmito vietu.

Zirne Vistleras trasi veica 39,174 sekundēs, kas deva sesto vietu. Uzvarētājai Emīlijai Svīnijai no ASV latviete zaudēja 0,273 sekundes.

Nāciju kausā startēja 21 sportiste, no kurām 18 kvalificējās nedēļas nogalē paredzētajām pamatsacensībām.

Tikmēr vīru sacensībās desmito vietu ieņēma Rozītis, bet uzvaru svinēja austrietis Armīns Fraušers, kurš trasi veica veica 50,310 sekundēs. Rozītis viņam zaudēja 0,395 sekundes.

Vīriem Nāciju kausā startēja 25 sportisti, pamatsacensībām kvalificējoties 19 kamaniņu braucējiem.

Dalību pamatsacensībās jau bija nodrošinājuši Kristers Aparjods, Inārs Kivlenieks, Elīza Cauce un Kendija Aparjode, kā arī divniekiem brāļi Juris un Andris Šici un Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs. Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš un Artūrs Dārznieks uz Kanādu nav devušies. Viņi nestartēs arī nākamajos divos posmos.

Piektdien norisināsies pamatsacensības vīriešiem un divniekiem, bet svētdien būs mači sievietēm un komandu stafete.

Šajā Pasaules kausa sezona paredzēti deviņi posmi, sestajam no tiem janvāra vidū notiekot Siguldā. Savukārt pasaules čempionāts norisināsies janvāra beigās Vinterbergas trasē Vācijā.

0 Komentāru